Her anne baba çocuğunun ilk yaşını fotoğraf çekimi ile eşsiz anlarını ölümsüz kılmak ister. Yıllar geçse bile albümlerin en özel köşesinde olmasını ve her bakıldığında o anı tekrar tekrar yaşamak ister. 1 Yaş fotoğraf çekimi için hem stüdyolarda hem de dış mekanlarda uygulayabileceğiniz bir kaç güzel örneği sizler için bir araya getirdik.

1 Yaş Stüdyo Fotoğraf Çekimi İçin Konsept Fikirleri

Sizlerde stüdyolarda yapılan fotoğraf çekimlerinde 1 yaş bebek fotoğraf çekimi için bebeğinizin sevdiği oyuncaklar, ilgisini çekecek eşyalar ve çekim aksesuarlarının yer aldığı bir konsept oluşturabilirsiniz. Dilerseniz tüm işi fotoğrafçınızın hayal gücüne de bırakabilirsiniz. Hadi gelin sizler için bulduğumuz 1 yaş stüdyo fotoğraf çekim konseptlere hep birlikte göz atalım.

1 Yaş Dış Mekan Fotoğraf Çekimi İçin Konsept Fikirleri

Çocuğunuzun ilk yaşını albümünüzde her daim saklamak isterseniz dış çekim fotoğrafları hem daha canlı ve doğal görünümleri hem de sevimlilikleri açısından tercih edebilirsiniz.

1 yaşındaki miniklerimizin gönül rahatlığıyla dışarıda hareket ettiği, isteğiniz 1 yaş dış çekim konseptine uygun şekilde fotoğraf çekimi gerçekleştirebilirsiniz. Ya da tamamen fotoğrafçınızın konsept düşüncesi ve hayal gücüne bırakabilirsiniz. 1 yaşına henüz basacak olan bebeğinizin özel anlarından oluşan konsept fikirlerine gelin hep birlikte bakalım.

Gönderin, yayınlayalım…

Farklı konsept fotoğraf çekimleriniz varsa, ebeveynlere fikir olması açısından siz de dilerseniz kendi çekimlerinizi bize gönderebilir ve isminizle birlikte burada yayınlanmasını sağlayabilirsiniz.

Tek yapmanız gereken bize ( blog@partiavm.com ) mail adresimizden ulaşarak isminiz, çocuğunuzun ismi ve konsept 1 yaş fotoğrafınızı bize göndermek. Uygun görünen fotoğraflarınızı burada yayınlamaktan mutluluk duyarız.