Doğum günlerinin yeni trendi zincir balon süslemelerinin nasıl hazırlandığını bu yazımızda ve video paylaşımımızda anlatmaya çalıştık.

Zincir balon yapımı için gerekli malzemeler

  • Zincir balon şeridi
  • Konseptle uyumlu balonlar
  • Çift taraflı balon yapıştırıcısı
  • Balon zinciri için ekstra süslemeler ( tercihen )
  • Makas
  • Balon Pompası
  • Daha kolay yapım için yardımcı bir arkadaş.

Zincir Balon Nasıl Hazırlanır?

Öncelikle zincir balon setindeki şeridi iki ucundan bir yere sabitlemeniz işinizi oldukça kolaylaştıracak ve yerleşimi rahatça görmenizi sağlayacaktır. Balonları tek tek balon pompası ile şişiriyoruz. İstediğimiz şekle göre 2 li, 3 lü veya 4 lü şekilde balonlarımızı birbirine bağlayarak sırasıyla şeritteki balon takma halkalarına geçiriyoruz. Dilediğimiz uzunlukta ana balonlarımızı şeride yerleştirdikten sonra, daha güzel bir görünüm için çift taraflı bandımızla aralara daha küçük balonlarımızı da yerleştiriyoruz.

Balon yerleştirme işi bittikten sonra ekstra süslemeler ( yaprak, sarmaşık, folyo balonlar, çiçek gibi… ) varsa onları da uygun yerlere yine çift taraflı bandımız yardımı ile veya aralara sıkıştırarak yerleştirip balon zincirimizi tamamlıyoruz. Hepsi bu kadar…

Balon zinciri yapımı için videolu anlatımımızı buradan izleyebilirsiniz.

Hazır Balon Zincir Seti Nerede Bulabilirim?

Balon zinciri yapabilmeniz için gerekli her şeyi set şeklinde patiavm den bulabilirsiniz. Her doğum günü konseptle uyumlu onlarca hazır zincir balon seti uygun fiyatlarla partiavm.com da sizi bekliyor.

Doğum gününüz için zincir balon süsleme dışında diğer balon süsleme alternatiflerini ” Doğum Günü İçin Balon Süsleme Fikirleri ” yazımızda bulabilirsiniz.

Tüm soru ve görüşleriniz için yorum yazmaktan çekinmeyin…