Alice konseptli doğum günü hazırlamak istiyorsanız tam yerindesiniz. Özel tasarımlara ve kişiye özel dokunuşlara ihtiyacınız varsa bu yazımızı dikkatle incelemenizi tavsiye ederiz. Partiavm sizler için magnetten afişe, balon süslemelerinden kostümlere ve hediyelik ürünlerine kadar tüm detayları düşünerek tek sayfada bir araya getirdi.

Alice Harikalar Diyarında Doğum Günü Konsepti
Alice Harikalar Diyarında Doğum Günü Konsepti

Alice harikalar diyarı masalımsı temalar arasında en popüler olanıdır. Sunum masanızı dizayn ederken alice harikalar diyarında konseptli afişler, dekor panolar, popcorn kutuları, cupcake sargıları, kovada şeker ve marshmallowları, çikolataları ve özel kesim şapkaları ile daha birçok ürünü kişiye özel isimli ve fotoğraflı şekilde hazırlatabilir kullanıma uygun şekilde teslim alabilirsiniz.

Alice Harikalar Diyarında Doğum Günü Masası

Alice doğum günü masasında mekanın dolu gözükmesinde pano ve afişlerin yeri oldukça büyüktür. Alice doğum günü konseptinin renkleriyle uyumlu güzellikte olan alice branda afişi ve alice pano afişleri en çok tercih edilen ürünlerdendir. Afiş ve panolarla uyumlu renk ve karakterlerle hazırlanan 3 boyutlu dekor panolar da oldukça ilgi gören diğer ürünlerimiz arasındadır.

Alice Harikalar Diyarında Dekor Panoları

Alice sunum masanızı gösterişli ve şık olması için özel kesim dekor panoları tercih edebilirsiniz. Masaüstünde sergilenecek daha nice ürünün yanında 3 boyutlu etki sağlayacak dekor panoları aşağıdaki görsellerden inceleyebilirsiniz.

Alice Harikalar Diyarında Balon Süsleri

Alice parti konseptinizin yardımcı üyesi balonlar son dönemin en trend ürünleridir. Doğum gününüzü süslemek adına partiavm sizlere birbirinden renkli balon setlerini bir araya getirdi. Rengarenk balon süslemeleriyle parti ortamızda masalsı bir hava yakalayabilirsiniz.

Alice Harikalar Diyarından Doğum Günü masanızda tam da masalları andıracak güzellikte olması için Partiavm Alice Harikalar Diyarında Temalı Doğum Günü Süslerini inceleyebilirsiniz.