Doğum günlerinde popüler olan temaların başında baby shark gelmekte. Baby shark konseptli doğum günü düşünüyorsanız tam yerindesiniz. Hem kız hem de erkek çocuklar için pembe ve mavi tonlarda hazırlanabilen tema konseptine yakışacak baby shark ikramlık fikirlerini sizler için bir araya getirdik.

Baby Shark Temalı Doğum Günü Pasta Fikirleri


Baby shark temalı doğum günü pastası masanızın en gözde ürünü olacaktır. Çocukların gözünü alamayacağı ve konseptinizle harika bir bütünlük sağlayacak baby shark pasta modellerini aşağıda inceleyebilirsiniz.

” Sadece pastayla kuru kuru olmaz ki! ” dediğinizi duyar gibiyim. Hiç telaşa kapılmadan kurabiye, cupcake, cakepops fikirleriyle devam edelim.

Baby Shark Kurabiye Fikirleri


Baby shark doğum günü kutlamanızda kurabiyeler harika atıştırmalıklardır. Dilerseniz baby shark kurabiye kalıplarıyla kendiniz hazırlayabilirsiniz veya bir araya getirdiğimiz görsellerden fikir edinip parti masanıza yakışanı yaptırtabilirsiniz.

Birbirinden Leziz Baby Shark Cupcake Fikirleri

Baby shark balıkları cupcakeler ile masanızda sizlerle beraber. Şeker hamuru ve kremanın yaratacağı güzelliklere biz bile hayran kalıyoruz. Sizlerde beğendiğiniz modelleri yapabilir veya yaptırabilirsiniz. Cupcake standı ile misafirlerinize çok daha rahat ve şık bir görüntü ile servis edebilirsiniz.

Baby Shark Temalı Cakepops Fikirleri

Baby Shark cakepopsları için masanızın tamamlayıcı ürünü diyebiliriz . Sizin için bir araya getirdiğimiz örnek görsellerden de görebileceğiniz gibi denizin tüm üyelerini bir arada bulundurmasıyla ve çeşitli renk seçenekleriyle masanızın görünümünü değiştirecek ve çocuklar için harika atıştırmalıklar olacaktır.

Baby Shark Temalı Sevimli Atıştırmalık Fikirleri

Çocuklarınız için parti masanızda veya daha sonrasında hazırlayabileceğiniz baby shark sevimli atıştırmalık örneklerini sizler için bir araya getirdik.