Popüler Youtube şarkısı Baby Shark, 2020 yazına doğum günü süslemelerinde de damgasını vuran temalardan oldu. Doğum gününüzü Baby Shark Doğum Günü Konsepti ile hazırlamayı düşünüyorsanız partiavm.com da ihtiyacınız olabilecek tüm kişiye özel süslemeler ve balon süsleme konseptleri uygun fiyatlarla sizleri bekliyor.

Kız ve erkek çocuklar için pembe ve mavi tonlarda hazırlanabilen kişiye özel tema ürünlerini şimdi satın almak için burayı tıklayın: Partiavm Baby Shark Doğum Günü Süsleri

Baby Shark Doğum Günü Sunum Masası Ürünleri

Baby Shark Doğum Günü Masa Süsleri
Baby Shark Doğum Günü Sunum Masası

Baby Shark doğum gününüzde sunum masanızı süsleyebileceğiniz birbirinden eğlenceli ve sevimli, kişiye özel hazırlanabilen ürünler bulunuyor. Bunların başında; Rakamlı dekor panolar, popcorn kutuları, kovada marshmallow ve lolipop ikramlıklar, kişiye özel fotoğraflı baby shark magnet, anı kartları gibi ürünler de var.

Cupcakeleriniz için isimli Baby Shark Cupcake Sargısı ve Mini Kürdan Süs

Baby Shark Doğum Günü Cupcake

Misafirleriniz için hazırladığınız leziz cupcake ve mufinlerinizi partiavm isimli cupcake sargıları ile süsleyin. Her boyut cupcake için ayarlanabilen sargılar ile daha şık bir sunum elde edebilirsiniz. Sunum sargıları ile hazırladığınız cupcake ve mufinlerinizin üzerine de partiavm mini kürdan süsleri saplayarak, misafirlerinize tadı kadar konseptinizle uyumlu şekilde görüntüsü de güzel kekler ikram edin.

Baby Shark Parti Şapkaları ile Daha Eğlenceli Doğum Günü

Baby Shark Doğum Günü Parti Şapkası

Baby Shark karakterleri ile hazırlanan ve 3 lü set halinde satılan parti şapkalarınızı takarak daha eğlenceli hatıra fotoğrafları çektirebilir, aynı zamanda minik misafirlerinizi de sevindirebilirsiniz.

Baby Shark Dekor Panolar ile Doğum Günü Masanız Dikkat Çeksin!

Baby Shark Doğum Günü Dekor Panolar

Dekor panolar kullanarak konseptinizi daha belirgin hale getirebilir, hem de sunum masanızın daha şık ve dolu dolu görünmesini kolaylıkla sağlayabilirsiniz. Dekor panoların arkasında ayakta durmalarını sağlayan destek ayakları bulunur. Bu sayede herhangi bir yere dayamadan güzel görünebilecek her yere rahatlıkla yerleştirebilirsiniz. Rakamlı dekor panoları ise dilediğiniz rakam ile hazırlatabilirsiniz.

Baby Shark Teşekkür Kartı ile Misafirlerinize Teşekkür Edin.

Baby Shark Doğum Günü Teşekkür Kartı

Yemek tabaklarının yanına veya içine Baby Shark Mini Teşekkür Kartı koyarak gelen misafirlerinize minik bir sürpriz yapın.

Baby Shark Su Sargısı ( Su Şişesi Bandı )

Baby Shark Doğum Günü Su Bandı

İçecek ikramlarınızda kullanabileceğiniz su ve meşrubat şişesi bantları kullanımı kolay ve sunumlarınızı şık gösteren ürünlerdir. Masanızın konseptinizle daha uyumlu görünmesini sağlayan ürünlerdendir. Çocuğunuzun ismine özel ve fotoğraflı şekilde hazırlatabilirsiniz.

Baby Shark Doğum Günü Afişi ve Posterleri ile İlgi Odağı Olun.

Doğum günlerinin en önemli parçası kuşkusuz ki doğum günü afişleridir. Farklı ebatlarda pano ve branda afiş seçenekleri ile partiavm.com dan çocuğunuza özel isim ve fotoğrafla hazırlatarak satın alabilirsiniz.

Misafirlerinize Mini Hediyelerinizi Baby Shark Hediye Kutuları İle Verin.

Baby Shark Doğum Günü Kutusu

Baby Shark Balon Süslemeleri ve Balon Zincirleri

Partiavm nin sizin için oluşturduğu Baby Shark Balon Zincir Setleri ve diğer balon süslemeleri ile doğum günü sunum masanızı partinin ilgi odağı haline getirin. Uygun fiyatları ve bol seçenekli balon zincir setlerini görmek ve uygun fiyatlarla indirimli satın almak için partiavm.com : Baby Shark Zincir Balon Setleri tıklayabilirsiniz.