Minik deniz kızının doğum gününün harika geçmesinde sizlere yardımcı olmak için küçük ipuçları ve fikirlerle yanınızdayız. Bu özel gününüzde masanızı güzelleştirmek için sizlere birbirinden güzel pasta, kurabiye, cupcake ve cakepops gibi ikramlık çeşitlerinden örnekler hazırladık.

Sizlerde konseptinize uygun olanı seçerek parti masanızda harikalar yaratabilirsiniz. Hepsi birbirinden zarif ve şık pastalara hadi gelin hep birlikte inceleyelim.

Deniz Kızı Doğum Günü Pasta Fikirleri


Deniz Kızı temalı pastalar genellikle temanın rengarenk ruhunu yansıtacak renklerle hazırlanmış. Üzerinde ise birçok çeşitte deniz kızları ile süslenmiş. Sizlerde konseptinizde olmasını istediğiniz deniz kızlı pastayı seçerek dilediğiniz renkte ve şekilde yaptırabilirsiniz.

Doğum günü pastanızın yanında kullanacağınız kurabiyeler ve cupcakeler deniz kızı doğum günü partinize adeta denizin derinliklerindeymiş gibi harika bir görüntü katacaktır.
Hadi denizin derinliklerindeki minik deniz kızlı pastalara göz atalım.

Deniz Kızı Temalı Kurabiye Fikirleri


Deniz kızlarıyla süslenmiş kurabiyeler partinize renk katıyor. Birbirinden farklı güzellikte olan deniz kızlı kurabiyelerden istediğinizi seçerek yaptırabilirsiniz. Kurabiyelerle masanızda harika bir deniz kızı konsepti yaşatacağınızdan eminiz. Hadi gelin sizler için bulduğumuz kurabiye çeşitlerini inceleyelim.

Deniz Kızı Temalı Cupcake Fikirleri

Cupcakeler minik deniz kızlarının en sevdiği ve doğum günü pastasının yanında hoş bir görüntü oluşturacak iyi bir ikramlık fikridir. Deniz kızı figürleriyle cupcakelerinizi hazırlatabilir veya kendinizde kolayca yapabilirsiniz. Size örnek olması açısında birçok alternatifi aşağıda bir araya getirdik.

Deniz Kızı Temalı Cakepops Fikirleri

Deniz Kızı konseptli doğum günü masanızda ve minik deniz kızlarına ikram etmek için iyi bir seçenek olan cakepopsları sizlere örnek olarak bir araya getirdik. Beğendiğinizi deniz kızlı cakepopsları hazırlatabilir veya kendiniz hazırlayabilirsiniz. Fikirler bizden uygulaması sizden:)

Deniz Kızı Temalı Sevimli Atıştırmalıklar

Deniz kızı sevenler için özenle hazırlanmış sebze ve meyvelerden oluşan sevimli atıştırmalıkları sizler için bir araya getirdik.