Denizlerin minik kaptanlarını mutlu etmek için hemen harekete geçtik ve onlara denizci konseptli doğum günü süsleri hazırladık. Denizci konseptli 1 yaş doğum günü parti malzemelerini birbirinden güzel çeşitleri incelemek isterseniz partiavm.com’u ziyaret edebilirsiniz.

Seçtiğiniz ürünleri kişiye özel fotoğraflı ve resimli hazırlatabilir ve kullanıma hazır bir şekilde teslim alabilirsiniz.

Denizci Doğum Günü Konsepti
Denizci Doğum Günü Konsepti

Denizci Doğum Günü Masası

Sevimli denizcinin doğum günü masasında deniz esintisi yaşatmak sizlerin elinde. Konsepte uygun birbirinden güzel bol çeşitli ürünleri temin etmişseniz hemen harekete geçip masanızı süslemeye başlayalım. Önceliğimiz her zaman mekan olmalıdır.


Seçtiğiniz mekanla temin ettiğiniz ürünler daha çok göze çarpacaktır. Asıl göz alıcı ürünler her zaman pano ve afişler olmuştur. Denizci temalı pano ve Denizci temalı afişleri dilediğiniz boyutta kullanabilirsiniz.

Masanızın geri kalan kısmında ise bizim popüler ürünlerinizden seçtiğiniz popcorn kutuları, pipet etiketleri, doğum günü mesajı yazabileceğiniz hatıra kartları, asma süsler, isim yazılı banner ve
denizci doğum günü hediyeliklerini partiavm.com’dan isimli ve fotoğraflı şekilde hazırlatıp zevkinize göre masanızı dizayn edebilirsiniz.

Denizci Temalı Dekor Panolar

Denizin dalgalarına, gemilerine ve kaptanlarına hayran olan çocuklarınız için Denizci Temalı Dekor Panolar sadece partiavm’ de sizlerle. Sunum masanıza 3 boyutlu bir etki sağlayacak dekor pano çeşitlerini gelin hep birlikte inceleyelim.

Denizci Doğum Günü Balonları

Denizci doğum günü malzemeleriniz hazırsa gelelim en zevkli balon süsleme kısmına. Deniz esintisini sizlere hissettirecek rengarenk balonları partiavm sizler için bir araya getirdi. Rengarenk balonları parti konseptinize göre seçebilirsiniz. Seçtiğiniz renklerde Denizci zincir balonları,
Denizci balon setleri ve balon stantlarını partiavm.com sipariş edebilirsiniz.

Denizci Konseptli Kıyafet

Minik bir denizcinin elbette denizci konseptli kıyafeti olmalıdır. Partiavm.com atölyesinin özel dikimiyle Şapkalı, pantolonlu ve denizci yakalı üst takımıyla parti çocuğu tam bir denizci olacaktır. Modeli incelemek ve hemen satın almak için “Erkek Bebek ve Çocuk Kostümleri” tıklayabilirsiniz.

Denizci Konseptli Kıyafet
Denizci Konseptli Kıyafet

Denizci Doğum Günü İkramlık Fikirleri

Denizci temalı doğum gününüz için pasta, kurabiye ve diğer ikramlıklar için fikirlere ihtiyacınız olursa ”Denizci temalı pasta,cupcake ve diğer ikramlık fikirleri” okuyarak masanızı güzelleştirebilirsiniz.