Çocuğunuzun hem hayal gücünü hem de el becerisini geliştirebileceği dev boyama kağıtları ile sıkılmadan ailece uzun ve hoş vakitler geçirin. 1 metre 20 cm eninde, 40 cm boyundaki tek sayfa dev boyama kağıtları ebatları sayesinde aynı anda bir çok kişinin boya yapmasına imkan sağlar.

Grafikler her ne kadar çocuklar için tasarlanmış olsa da yetişkinler de aktiviteden oldukça zevk almaktadır.

Bu dev boyama kağıtlarını partiavm.com dan BURAYI tıklayarak satın alabilirsiniz.

Dev Boyama Kağıdı
Dev Boyama Kağıdı

Boya, Kes, Sergile!

Boyamayı tamamladıktan sonra dilediğiniz bölümleri keserek, el emeği göz nuru eserinizi çerçeveletip sergileyebilir, evinizde hoş bir anı dekoru olarak kullanabilirsiniz.

Dikkat: Sadece pastel boya veya keçeli kalem boyalarla kullanılabilir.

Ürün rulo şeklinde gönderilmektedir. Masa üzerinde veya yerde ( düz ve pürüzsüz zeminlerde ) kullanıma uygundur. Ön yüzeyinde boyama yaptıktan sonra dilerseniz beyaz arka yüzeyini de resim kağıdı olarak kullanabilirsiniz.

Dev boyama kağıdının boyama kitaplarından farkı nedir?

  • Büyük boyutları sayesinde aynı anda bir çok kişi boyama yapabilir. Bu da aile ve arkadaşlarla hep birlikte faydalı ve hoş bir etkinlik yapma imkanı sağlar.
  • Alışa gelmiş küçük boyama kitaplarından boyutları nedeni ile daha farklı göründüğü için çocukların oldukça ilgisini çekmektedir.
  • Aynı kağıtta farklı zorluk derecelerinde boyama grafikleri vardır. Bu da aynı anda farklı yaş guruplarının, aynı etkinliği yapabilmesine olanak sağlar.
  • Boyutları nedeni ile daha uzun süreli bir etkinlik imkanı sağlar.
  • Dev boyama kağıtları tematik olarak hazırlanmıştır. Bu sayede çocuklarınızın ilgisini çekebilecek temalarda boyama kağıdı tercihi yapabilirsiniz.