Partiavm’nin erkek çocuklar için hazırladığı Dinozorlar temalı doğum günü konsepti ürünlerinin yanında bizde sizler için birbirinden ilginç ikramlık fikirleri bir araya getirdik.

Dinozorların eşsiz dünyasına kısa bir yolculuk yaparak pasta, kurabiye, cupcake ve cakepops ikramlık çeşitlerine hayran kalıp inceledik ve sizlere fikir olması açısından hepsini aşağıda bir araya getirdik. Hadi gelin pasta modelleriyle başlayalım.

Dinozor Temalı Pasta Fikirleri

Erkek çocukların merak ve hayranlık duyduğu birbirinden farklı Dinozorlarla süslenmiş pasta modellerini sizler için inceledik. Ve harika modeller bulduk. Bulduğumuz modelleri sizlerde konseptinize uygun renkte ve modelde olanı seçerek dilediğiniz şekilde hazırlatabilirsiniz.

Dinozor Temalı Kurabiye Fikirleri

Dinozor figürleriyle hazırlanmış kurabiyeler artık partinize hareket katıyor. Birbirinden farklı dinozorlu pasta modelinize ve istediğiniz kurabiye fikrine uygun olanı seçerek yaptırabilirsiniz. Masanızda harika bir konsept havası yaşanacağından eminiz. Hadi o enfes kurabiye figürlerini
hep birlikte inceleyelim.

Dinozor Temalı Cupcake ve Cakepops Fikirleri

Miniklerin sevdiği Dinozor konseptli parti masanızda pasta ve kurabiyelerin yanında tam anlamıyla tamamlayacak ürünler cupcakeler ve cakepopslardır.
Sizin için bir araya getirdiğimiz ürünlerden istediğinizi yaptırarak parti masanızı hazır hale getirebilirsiniz.

Yapmanız gereken zevkinize göre parti masanızı dizayn etmek ve minik Dinozor severleri mutlu etmek. Partinizin keyfini çıkartırken bizler için de eğlenmeyi ve yorum yazmayı unutmayın:)

Dinozor Temalı Sevimli Atıştırmalık Fikirleri

Çocukların hayran kalarak yiyeceği dinozorlarla hazırlanan sevimli atıştırmalıkları sizler için bir araya getirdik. Sizde çocuğunuzun hem severek yiyeceği hem de yerken sağlıklı şeyler tüketeceği yiyeceklerden rahatlıkla kendi atıştırmalıklarınızı hazırlayabilirsiniz.