Erkek çocuklarının merak ve hayranlık duyduğu birbirinden farklı dinozorlarla hazırladığımız temamızda favori parti malzemelerinden birbirinden güzel ve bol çeşidi partiavm’de bulabilirsiniz. Dinozor doğum günü temasında dilediğiniz ürünü seçip kişiye özel isimli ve fotoğraflı çalışmalar yaptırabilirsiniz.

En az maliyetle dinozorların eşsiz dünyasına kısa bir yolculuk yapmanız partiavm sayesinde oldukça mümkün. Dinozorlu doğum günü afişleri, dinozor balon setleri, masaüstü dekor ürünleri ve masa süsleri ile kişiye özel olarak tasarlanan doğum günü süslerini rahatlıkla hazırlatabilir kullanıma hazır şekilde adresinizden teslim alabilirsiniz.

Dinozor Temalı Doğum Günü Masası

Dinozor temalı parti malzemelerinizi hazırlarken tercih ettiğiniz ürünler dikkat çekici olmalıdır. Masanızın dolu dolu olmasında afiş ve dekor panoların önemi oldukça büyüktür. Çocuğunuzun fotoğraflı ve ismi ile hazırlanan doğum günü afişleriyle masanız daha şık ve gösterişli olacaktır.

Dinozor Temalı Doğum Günü Masası
Dinozor Temalı Doğum Günü Masası

Partinizi yapacağınız ortama göre afişinizi rahatlıkla kullanabilirsiniz. Açık alanda yapacağınız doğum gününde afiş asacak ortamınız var ise büyük boy branda dinozorlu doğum günü afişi tercih edebilirsiniz. Evde yada kapalı bir ortamda ise dinozorlu pano afiş kullanmanızı tavsiye ediyoruz. Masanızda ise özel dokunuşlarla hazırlanan partiavm’den seçtiğiniz 3 boyutlu etki yaratacak dekor panolar, popcorn kutuları, teşekkür kartları, parti şapkaları, hediye çantaları gibi dinozor doğum günü süslerinden faydalanarak zevkinize göre düzenleme yapabilirsiniz.

Dinozor Temalı Balon Setleri

Dinozor temalı doğum günü partinizi süslemek adına partiavm sizler için birçok balon çeşidini bir araya getirdi. Bu özel gününüzde unutulmayacak bir an yaşamak isterseniz Dinozor renkli balon ve Dinozor balon zincir setlerini partiavm.com’dan bulabilirsiniz.

Konsepte ait tüm süslemeleri görmek ve satın almak için: Dinozor Temalı Doğum Günü Süsleri