Minik prens ve prenseslerin özel günlerinde giyeceği özenle hazırlanan en şık kostüm ve elbiseleri partiavm atölyesi sizler için çalışıyor. Sadece partiavm.com ‘da bulabileceğiniz %100 yerli üretim ve çocuk bedenine uygun kumaşlarla üretilen elbise ve kostümleri fotoğraf çekimlerinizde, doğum günlerinizde ve okul müsamerelerinizde rahatlıkla kullanabilirsiniz. Partiavm kız ve erkek çocuk kostümlerini sadece bir gün için değil daha sonra kullanabileceğiniz şekilde tasarlanmaktadır.

Hadi gelin hep birlikte partiavm.com ‘un kostüm ve elbiselerini inceleyelim.

Kız Bebek ve Çocuk Kostüm ve Elbise Modelleri

Partiavm ‘nin kostüm modellerinde 9-12 aylıktan 10 yaş çocuk beden aralığına kadar üretilmektedir. Kız çocuklarının kostümlerinde sadece doğum günlerinde değil her türlü organizasyonda kullanılabilecek şekilde tasarlanmıştır. Kaliteli işçilik ve malzemesi ile defalarca yıkanarak giyilebilir. Popüler kız çocuk kostüm ve elbiselerini sizler için bir araya getirdik. Kutlamalarınız için beğendiğiniz kostümü partiavm.com ‘dan güvenle satın alabilirsiniz.

Tüm ürünleri görüp satın almak için “Kız Bebek ve Çocuk Kostümleri” tıklayabilirsiniz.

Erkek Bebek ve Çocuk Kostümleri

Minik prenslerin her türlü etkinlikte rahatça kullanabileceği erkek bebek ve çocuk kostümleri partiavm.com ‘da sizlerle. Kaliteli işçilik ve malzemelerle hazırlanan kostümleri minik beyler için 9-12 aylıktan 10 yaş beden aralığına kadar çalışılmaktadır. Özel olarak hazırlanıp her türlü organizasyonda kullanabilirsiniz. Sizlerde kullanmak istediğiniz özel anlarınıza uygun kostümü seçerek etkinliğinize heyecan katabilirsiniz.

Tüm ürünleri görüp satın almak için “Erkek Bebek ve Çocuk Kostümleri” tıklayabilirsiniz.