Kış aylarının favori parti konsepti olan elsa temalı kutlamalarınız için elsa pastası, cakepops, kurabiye ve cupcakeler ile kış ayının en derinliklerinde hissedeceğiniz ürünleri bir araya getirdik.

Elsalı Pasta Tavsiyeleri

Elsa temalı pasta modellerinde öncellikle kış aylarının ruhunu yansıtan mavi, beyaz ve gümüş renkler tercih ediliyor. Renklerimize Elsa, kar taneleri ve kardan adam da eklenince kendinizi ve misafirlerinizi karlar ülkesinde gezinirken bulabilirsiniz.

Elsa Temalı Kurabiye Tavsiyleri

Elsalı doğum günü pastanızın yanına yakışacak, sunumunuza derinlik katacak kurabiye çeşitleri yaptırabilirsiniz. Minik misafirleriniz için vazgeçilmez olan kurabiyelerde şeker hamurundan elsa, kardan adam veya kar kristalleri kullanarak çeşitli ikramlıklar hazırlamak sizin elinizde. Hadi o harika elsa kalıplı kurabiyelere göz atalım.

Elsa Temalı Cupcake Tavsiyleri

Cupcakeler her masanın olmazsa olmazlarından ve en özel parçalarındandır. Krema üzerine çeşitli şeker hamurlarıyla hazırlanmakta. İsteğe göre cupcake standı ile misafirlerinize ikram edilebilirsiniz.

Elsa Temalı Cakepops Tavsiyeleri

Elsalı doğum gününü masanızın en şık ve en gösterişli ürünü cakepopslar olacaktır. Kar taneleriyle süsleyip zenginleştirebileceğiniz masanıza farklı bir hava katacaktır.

Elsa temalı doğum günü süslerine ihtiyacınız varsa: https://www.partiavm.com/frozen-elsa-dogum-gunu-susleri-lp-198 tıklayın…

Elsa Temalı Sevimli Atıştırmalık Tavsiyeleri

Minik kızlarınızın severek yemek yemesine yardımcı olacak elsalı atıştırmalık tavsiyeleri sizler için bir araya getirdik. Hepsi birbirinden lezzetli ve sağlıklı olan atıştırmalıkları sizlerde istediğiniz şekilde hazırlayabilirsiniz.