Fanatik futbolsever erkek çocukları için hazırlanan temamız artık doğum günü ve diğer tüm kutlamalarınızın havasını ve enerjisini değiştiriyor. Partiavm takımınızın renkleriyle size özel hazırladığı doğum günü kutlama ürünlerine hayran kalacaksınız.

Fanatik Futbol Temalı Doğum Günü Konsepti
Fanatik Futbol Temalı Doğum Günü Konsepti

Doğum gününüzde futbol havası yaşatmak isterseniz partiavm.com’ dan Fanatik Futbol Doğum Günü Ürünlerini inceleyebilirsiniz. Seçmiş olduğunuz ürünleri size özel isimli ve fotoğraflı şekilde hazırlatabilirsiniz. Birbirinden farklı futbol temalı cupcake sargısını, kitap ayracını, çubuk süslerini,
takvimlerini, kovada marshmallowlarını size özel hazırlatabilirsiniz.

Futbol Temalı Doğum Günü Masası

Futbol doğum günü masanız her zaman ilk önceliğiniz olmalıdır. Dış mekan veya iç mekan fark etmeksizin partinize stadyum havası katabilirsiniz. Tabi bu da partiavm’ nin Futbol temalı doğum günü ürünleriyle mümkün olacaktır. Parti masanızda kullanacağınız ürünler masanıza hareket katacaktır.

Takımızın renkleriyle uyumlu şekilde hazırlanan afiş ve panolar en çok tercih edilen ürünlerdendir. Hem masanızın dolu dolu gözükmesinde hem de zengin durmasında etkili olacaktır. Dilerseniz afişlerin parti masanızda nasıl durduğuna hep birlikte bakalım.

Futbol Temalı Dekor Panolar

Futbol temalı sunum masanızda pano, afişler ve doğum günü masa süslemelerinizin yanında dekor panoları tercih edebilirsiniz. Masaüstünde yerini alırken diğer ürünlerinizle de çok uyumlu olacaktır. 3 boyutlu etkisiyle masanızda tam anlamıyla futbol etkisi yaratacaktır. Futbol temalı dekor panoları aşağıdaki görsellerden nasıl şık durduğuna yakından inceleyebilirsiniz.

Futbol Temalı Balon Çeşitleri

Futbol doğum günü malzemeleriniz hazırsa gelelim en zevkli balon süsleme kısmına. Doğum gününüzde maç havasını sizlere hissettirecek balonları partiavm sizler için bir araya getirdi. Tutuğunuz takım renklerine göre seçeceğiniz balon çeşitlerini dilediğiniz şeklide dizayn edebilirsiniz.


Sizlere yardımcı olmak için zincir balon yapımı ve diğer balon hazırlama tekniklerini bir diğer yazımızda inceleyebilirsiniz.