Son dönemin trend doğum günü teması Flamingo için birbirinden güzel birçok flamingo temalı doğum günü pastaları, cupcake ve cakepops gibi ikramlık çeşitlerinden örnekleri sizler için bir araya getirdik.

Sizde flamingo konseptinize yakışanı seçerek parti masanızda hoş bir görüntü elde edebilirsiniz. Hadi gelin flamingo pastalardan cupcakelere, cakepopslardan kurabiyelere hep beraber göz atalım.

Flamingo Temalı Pasta Fikirleri

Flamingo temalı pastalarda konseptin ruhunu yansıtacak fuşya, pembe ve yeşil renklerle hazırlanan pasta fikirlerini aşağıda sizler için bir araya toparladık. Flamingonun zarif ve şık duruşuyla parti masanızda çok hoş bir görüntü oluşturacaktır. Aşağıda inceleyip seçeceğiniz flamingo pastalarını dilediğiniz şekilde, renkte ve görselde konseptinize uygun olanı hazırlatabilirsiniz.

Flamingo Temalı Kurabiye Fikirleri

Flamingo pastanızla beraber sunum masanızda çok şık gözükecek birbirinden lezzetli flamingo kurabiyelerinden yapabilir veya yaptırabilirsiniz. Sizlere fikir olması açısından birçok örneği aşağıda inceleyebilirsiniz.

Flamingo Temalı Cupcake Fikirleri

Doğum günü ikramlıklarının yanında flamingo kuşlu cupcakeler masanızı süslüyor. Krema ve şeker hamuruyla hazırlanmış flamingolu cupcakeleri sizlere fikir olsun diye örneklerle aşağıda bir araya getirdik.. Sizlerde beğendiğiniz modeli yapabilir veya yaptırabilirsiniz.

Flamingo Temalı Cakepops Fikirleri

Flamingo temalı doğum günü sunum masanızda ve minik misafirlerinize ikramlık şık ve zarif bir seçenek olan cakepopslar için birkaç örneği aşağıda sizler için bir araya getirdik.

Flamingo Temalı Sevimli Atıştırmalık Fikirleri

Hepsi birbirinden lezzetli ve sağlıklı olan Flamingo atıştırmalıklarını çocuğunuza istediğiniz şekilde hazırlayabileceğiniz örnekleri sizler için bir araya getirdik.