Balon standı, helyum gazına ihtiyaç duymadan balonlarınızı havada tutmaya yarayan aparatlara denir. Şeffaf ve şık yapıları ile güzel görünümlü balon demetleri oluşturabilmenize olanak sağlarlar.

Balon standı kurulumu oldukça kolay ve pratiktir. Farklı boylarda, birkaç ana parçadan oluşan setler halinde satılmaktadır.

Balon Standı Kurulumu

Öncelikle kullanacağınız balon adetine göre bir stand seçmelisiniz. Satın aldığınız balon standının tüm parçalarını paketten çıkartın. Paket içerisindeki boruları dilediğiniz uzunluklarda birleştirerek aldığınız stand ayapı sayısı kadar uzunlu – kısalı çubuklar elde edin.

Daha sonra oluşturduğunuz çubukları balon standınızın ayağındaki geçme yerlerine takın. Bir sonraki aşamada ise; önceden şişirdiğiniz balonları paket içerisindeki balon tutuculara geçirin. Bu işlemi aşağıdaki videomuzdan izleyebilirsiniz. Tüm balonları balon tutucularına yerleştirdikten sonra balonlu tutucuları güzel bir yerleşimle çubukların ucuna monte edelim.

Hepsi bu kadar. Balon standı kurulum videomuzu izleyerek kurulumu daha detaylı inceleyebilirsiniz.

Videomuzu beğenmeyi ve Youtube kanalımıza abone olmayı unutmayın.

Doğum gününüz için balon süsleme hazırlığında iseniz, Balon Demeti Nasıl Hazırlanır ve Balon Süsleme Fikirleri yazılarımızı okumanızı tavsiye ederiz.