Nesilden nesile aktarılan kırmızı başlıklı kız masalını doğum günü konsepti olarak partiavm sizler için hazırladı. Bizlerde bu özel gününüzü taçlandırmak adına sizlere parti masanızda hoş gözükecek pasta, kurabiye, cupcake ve cakepops gibi diğer ikramlık fikirleri bir araya getirdik.

Hadi gelin kırmızının ikramlıklardaki göz alıcı etkisine hep birlikte bakalım.

Kırmızı Başlıklı Kız Doğum Günü Pasta Tavsiyeleri

Kırmızı Başlıklı Kız temalı pastalarda genellikle masalın ruhunu yansıtacak kırmızı, kahverengi ve yeşilin bütünlüğüyle birçok pasta fikirlerini sizler için bir arada topladık.

Kırmızı başlıklı kız, kurt ve babaanne figürleriyle süslenmiş ve masadaki renklerle bir bütünlük oluşturan pastalar doğum günü kızını ve minikleri çok mutlu edecektir. Ama sadece pastayla olmaz dediğinizi duyar gibiyim:) Endişelenmeyin lütfen, şimdi sırada kurabiyeler ardından cupcake ve cakepopslarla devam ediyoruz.

Kırmızı Başlıklı Kız Kurabiye Tavsiyeleri

Kurabiyeler en nefis dağıtmalık hediyeliklerdendir. Çocuğunuzun ismiyle ve kırmızı başlıklı kız temasının karakterleriyle süslenmiş şeker hamurunun mucizesine bizler bile hayran kalıyoruz. Miniklerimizin de hayran kaldığını bildiğimiz için sizlerle harika fikirler sunuyoruz. Fikirler bizden yapması siz güzel annelerin elinden:)

Kırmızı Başlıklı Kız Cupcake ve Cakepops Tavsiyeleri

Masadaki minik dokunuşlar her zaman en zarif ürünlerdir. Biz bunlara kısacası cakepops ve cupcakeler diyoruz. Cupcakeler kremşantinin ve şeker hamurunun beraberliğinde eşsiz lezzetliyle masanızda yerini alıyor. Cakepopslar ise şık ve gösterişli duruşuyla masanıza renk katıyor.

Tüm bu güzelliklerle beraber kırmızı başlıklı kız doğum günü konseptiniz misafirleri ağırlamak için hazırdır. Partinizin keyfini çıkartırken bizler için de eğlenmeyi ve mutlu olmayı unutmayın.

Kırmızı Başlıklı Kız Sevimli Atıştırmalık Fikirleri

Minik kırmızı başlıklı kız sevenler için özenle hazırlanmış olan miniklerin severek yiyeceği atıştırmalık fikirleri sizler için birkaç örnekle bir araya getirdik.