Herkesin bildiği nesilden nesile aktarılan, her anlatılışta ilk dinleyişinmiş gibi hissettiren bir masalla beraberiz. Masallar diyarından kırmızının ve yeşilin bütünlüğünü öne çıkartarak günümüze kadar aktarılan kırmızı başlıklı kızın hikayesini doğum günü teması olarak sizler için hazırladık.

Kırmızı Başlıklı Kız Doğum Günü Konsepti
Kırmızı Başlıklı Kız Doğum Günü Konsepti

Doğum gününüzde masalımsı bir hava yaratmak isterseniz partiavm.com’dan kırmızı başlıklı kız doğum günü çeşitlerimizi inceleyebilir kişiye özel isimli ve fotoğraflı çalışmalar yaptırtabilirsiniz. Seçtiğiniz kırmızı başlıklı kız konsept afişi, dekor ürünleri, cupcake sargıları, kovada lolipop şekerleri, parti şapkaları ve daha nice ürünleri inceleyebilir beğendiğiniz ürünü sipariş edebilir kullanıma hazır şekilde adresinizden teslim alabilirsiniz.

Kırmızı Başlıklı Kız Doğum Günü Masası

Kırmızı Başlıklı Kız masalından hazırlanan partinizi süslerken mekanınızda masalsı havayı yakalamak için Kırmızı başlıklı kız branda afişi ve Kırmızı başlıklı kız pano afişi tercih edebilirsiniz. Mekanın dolu dolu gözükmesinde panoların ve afişlerin etkisi oldukça büyüktür. Bunlarla uyumlu olarak 3 boyutlu bir derinlik katmak isterseniz kırmızı başlıklı kız karakter dekor panolarını temin edebilirsiniz.

Masanızda gözünüze boş gelecek kısımları doldurmak ve parti konseptinizin ruhunu yaşatmak için partiavm.com’ dan dilediğiniz ürünü seçerek kişiye özel isimli ve fotoğraflı çalışmalar yaptırabilirsiniz.

Kırmızı Başlıklı Kız Konseptli Dekor Panolar

Doğum günü masanızı daha zengin ve şık göstermek için özel kesim dekor panoları kullanabilirsiniz. Masaüstü dekor panolar arka destek ayakları sayesinde kendi başlarına ayakta durabilirler. En şık ve temanızla uyumlu dekor panoları partiavm’ den satın alabilirsiniz.

Kırmızı Başlıklı Kız Balon Süsleri

Kırmızı başlıklı kız doğum günü konseptinizde yardımcı ürünler balonlardır. Partinizi süslemek için partiavm sizlere birbirinden renkli balon setlerini bir araya getirdi. Rengarenk balon süsleriyle doğum gününüzde masalısı havayı yakalayabilirsiniz. Dilediğiniz Kırmızı başlıklı kız balon zinciri, kırmızı başlıklı kız folyo balonları, kırmız başlıklı kız tema balonlarını partiavm.com’ dan rahatlıkla bulabilirsiniz.

Kırmızı Başlıklı Kız Elbisesi


Doğum günü kızının masalsı partisinde giymek isteyeceği Kırmızı Başlıklı Kız Kostümünü partiavm atölyesi sizler için çalışıyor. Kırmızı şapkalı pelerini ile kişiye özel tasarımlarla partiavm.com’ dan sipariş verebilirsiniz.

Partiavm Kırmızı Başlıklı Kız Kostümü
Partiavm Kırmızı Başlıklı Kız Kostümü
Partiavm Kırmızı Başlıklı Kız Kostümü
Partiavm Kırmızı Başlıklı Kız Kostümü

Konsepte ait tüm süslemeleri görmek ve satın almak için: Kırmızı Başlıklı Kız Doğum Günü Süsleri