Denizlerin minik korsan adaylarına yakışır bir parti hazırlamak istiyorsanız tam yerindesiniz. Sizlere yardımcı olmak için minik korsanlara yakışır birbirinden güzel ve özel olarak hazırlanmış birçok pasta, kurabiye, cupcake, cakepops ve sevimli atıştırmalıkları sizlere yardımcı olmak için bir araya getirdik.

Korsan Doğum Günü Pasta Tavsiyeleri

Korsan temalı parti konseptinize yakışır doğum günü pastası seçerken zorlanmayın diye sizler için bir çok pasta çeşidi bulduk. Korsan figürleriyle süslenmiş pasta modellerini aşağıda sizler için bir araya getirdik. Sizde beğendiğiniz, partinize en uygun olan pasta modelini yaptırarak doğum günü çocuğunu ve arkadaşlarını mutlu edebilirsiniz. Hadi gelin partinizin havasını değiştirecek korsan pastalarına göz atalım.

Korsan Doğum Günü Kurabiye Tavsiyeleri

Korsan figürleriyle hazırlayabileceğiniz kurabiyelerinizi misafirlerinize dağıtmak için kullanabilirsiniz. Çocuğunuzun ve minik misafirlerin seveceği masanızda hoş bir görüntü oluşturacak korsan kurabiye fikirlerini sizler için bir araya getirdik. Aşağıdaki korsan temalı kurabiyeleri inceleyerek size uygun olanı seçebilir sonrasında dilediğiniz şekilde misafirlerinize ikram edebilirsiniz.

Korsan Temalı Cupcake Tavsiyeleri

Denizin minik korsanlarının doğum günü masasında yelkenlilerden hazine sandıklarına, ganimetlerden hazine haritalarına, korsan kancasından kuru kafalara kadar tüm korsan içerikli ürünleri cupcakelerin üzerine koyabilirsiniz. Seçtiğiniz minik keklerden dilediğiniz şekilde konseptinize uygun olanı hazırlatabilirsiniz. Korsanlı minik keklerin masanıza çok yakışacağınıza eminiz. Hadi gelin o şahane korsan temalı cupcakelere bakalım.

Korsan Temalı Cakepops Tavsiyeleri

Korsanlı cakepopslar sunum masanıza kurabiyeler ve cupcakelerinizin yanına çok yakışacaktır. Tüm ikramlıklarla beraber artık sunum masanız tam anlamıyla korsan doğum günü partisi olmaya hazırdır.

Korsan Temalı Sevimli Atıştırmalıklar

Çocuklara yemek yemeyi sevdirecek korsan temalı atıştırmalık fikirlerini sizler için bir araya getirdik. Çocuğunuzun sevmediği sebze ve meyveleri kullanarak hazırlayabilirsiniz ve bu sayede çocuğunuza oyun şeklinde yedirmeniz mümkün olacaktır. Korsan temalı sevimli atıştırmalık örneklerini aşağıda bulabilirsiniz.