Partiavm erkek çocuklar için son dönemin en moda parti temalarından biri olan Küçük Korsan Konseptli parti malzemelerini partiavm.com’ da sizler için bir araya getirdi.

Partiavm.com’un Korsan Doğum Günü süslerini şimdi satın almak için “Burayı” tıklayabilirsiniz.

Korsan Doğum Günü Süsleri ve Konsept Ürünleri

Partiavm’nin erkek çocuklar için tasarladığı ve sadece partiavm de bulabileceğiniz birbirinden özel Küçük Korsan temalı erkek çocuk parti malzemeleriyle doğum gününüze aksiyon ve heyecan katabilirsiniz.

https://www.partiavm.com/kucuk-korsan-dogum-gunu-lp-231

Küçük korsan severlerin ilgi odağı olan korsan temalı doğum günü konsept ürünlerini masanızda kullanmak artık tek tuşla mümkün. Korsan temalı doğum günü masanızda aksiyonu hissedeceğiniz Korsan dekor panolar, Korsan pano afişler, Korsan lavanta keseleri, popcorn kutuları ve daha birçok ürünü partiavm.com’ da bulabilir beğendiğiniz ürünü sipariş edebilir kullanıma hazır şekilde adresinizden teslim alabilirsiniz.

Partiavm’ nin hazırladığı korsan temalı bazı ürünler:

Korsan Temalı Doğum Günü Masası

Doğum günü partinizde mekanınızda maceracı bir hava yaratmak için Korsan temalı branda afişi ve Korsan temalı pano afişi tercih edebilirsiniz. Tüm bu Korsan karakterlerinden oluşan dekor panolarını satın alarak doğum gününüzü daha şık bir hale getirebilirsiniz.

Korsan Temalı Balon Setleri

Korsan parti konseptinizi gösterişli kılan bir diğer ürün balonlardır. Konseptinize uygun istediğiniz balon çeşitlerini kullanabilirsiniz. Tercihinize göre korsan folyo balonlar kullanabilirsiniz. Folyo balonların en iyi yanı kullandıktan sonra tekrar tekrar kullanabilirsiniz. Diğer balon çeşitleri ise Korsan temalı zincir balon setleri ve Korsan balon stantlarıdır.

Balonlar arasında en şık ve en çok tercih edilenleri sizler için yukarıda bir araya getirdik. “Ben bunları nasıl yapacağım !” diye düşünmeden sizler için kullanım ve yapılış aşamalarını içeren yazı ve videolarımızı “Adım adım zincir balon yapımı” inceleyebilirsiniz. Daha birçok balon çeşidini Partiavm.com sitemizden bulabilirsiniz.

Korsan Kostümü

Korsan doğum günü partinize özel dikim kostümle heyecan katmaya ne dersiniz ? Doğum günü çocuğunuza özel olarak hazırlanan korsan kostümünde şapka, gömlek, pantolon, yelek ve kemeri ile birlikte partiavm atölyesinde sizler için özel olarak hazırlanmaktadır.

Korsan Kostümü

Korsan temalı doğum günü partiniz için sizlere yardımcı olmak adına diğer yazılarımızı da okumanızı tavsiye ediyoruz.