Minik kızların hayran kaldığı balerin temalı doğum günü konseptini partiavm sizler için hazırladı. Heyecanla beklediğiniz bu yılın en özel gününde misafirlerinize ikram edeceğiniz pasta, kurabiye, cupcake ve cakepops gibi diğer ikramlık fikirleri sizler için bir araya getirdik. Hadi gelin bu minik balerinlerin masanızdaki duruşuna hep birlikte bakalım.

Küçük Balerin Doğum Günü Pasta Fikirleri

Balerin seven minikler için birbirinden renkli ve balerin detaylı pastalar artık masanızı süslüyor. Parti masanızda dans eden balerinlere hayran kalabilirsiniz. Bu yüzden sizlere fikir olsun diye bir arada getirdiğimiz pasta modellerini dilerseniz hep birlikte inceleyelim.

Küçük Balerin Kurabiye Fikirleri

Doğum günlerinde kurabiyeler harika atıştırmalıklardır. Parti masanızda konseptle uyumlu balerin ayakkabısı veya tütülü eteği istediğiniz çeşitte kurabiyelerle süsleyebilirsiniz. Alt kısımdaki örnekleri inceleyerek sizde istediğiniz balerin temalı kurabiyeleri doğum gününüz için hazırlatabilirsiniz.

Küçük Balerin Cupcake ve Cakepops Fikirleri

Balerin temalı doğum günlerinde partinin ana karakteri balerinler olacaktır. Bizde balerinlerle uyumlu cupcake ve cakepops örnek çalışmaları sizler için bir araya getirdik. Kremşanti ve şeker hamurunun eşsiz uyumu ile partinize renk katacak ürünler aşağıda sizlerle birlikte. Tek yapmanız gereken bulduğumuz fikirlerden size uygun olanını seçip partiniz için hazırlatmak.