Partiavm kız çocuklarının en sevdiği lol bebekleri parti konsepti olarak sizler için hazırladı. Lol bebek doğum günü temasından dilediğiniz ürünü seçip kişiye özel isimli ve fotoğraflı çalışmalar yaptırtabilirsiniz.

Yaptırmış olduğunuz ürünlerin yanında birbirinden güzel ve özel olarak hazırlanmış lol temalı doğum günü pastaları, kurabiye çeşitleri, cupcake ve cakepops gibi sunum masasındaki ikramlık ürünlerden birkaç örneği aşağıda sizler için bir araya getirdik.

Lol Bebekli Doğum Günü Pasta Fikirleri

Lol bebek temalı pasta modellerinden gözünüzü alamayacağınız güzellikteki örnekleri sizler için inceledik ve bir araya getirdik. Size çok fazla iş bırakmadan harika lol bebekli pasta modelleri bulduk tek yapmanız gereken seçtiğiniz ürünleri butik pastacınızda yaptırmak. Daha sonranızda zevkinize göre parti masanızı dizayn edebilirsiniz. Hadi gelin hep birlikte lol bebekli doğum günü pastalarını inceleyelim.

Lol Bebekli Kurabiye Fikirleri

Lol bebek figürleriyle hazırlanmış kurabiyeler sunum masanızda çok hoş gözükecektir. Lol pasta modelinize ve sunum masanızdaki konsept renklerinize uygun olan lol bebek kız figürlü kurabiye çeşitlerini yaptırabilirsiniz.

Lol Bebekli Cupcake Fikirleri

Pasta ve kurabiyelerin yanında lol bebekli cupcakeler tam anlamıyla tamamlayıcı ikramlıklar olacaktır. Krema ve şeker hamuruyla hazırlanmış cupcakeler lol bebek kızlarıyla süslenince artık parti masanızdaki ikramlıklar hazır diyebiliriz.

Lol Bebekli Cakepops Fikirleri

Lol bebekli doğum gününü masanızın en şık ve en gösterişli ürünü cakepopslar olacaktır. Lol bebekli figürleriyle süsleyip zenginleştirebileceğiniz masanıza farklı bir hava katacaktır.