Maşa doğum günü pastası ve ikramlık fikirleri edinebilmeniz için farklı tasarımlarda bir çok alternatif pasta, kurabiye ve cupcake örneklerini sizler için bir araya getirdik. Görsellerden ilham alarak doğum günü partiniz için kendi pasta ve ikramlıklarınızı hazırlayabilirsiniz.

Maşa ve Koca Ayı Pasta Fikirleri

Maşa ve Koca ayı temalı pastalarda genellikle konsteptin ruhunu yansıtan kahve, yeşil ve fuşya tonları tercih ediliyor. İsteğe göre maşa ve koca ayı figürleriyle pastanızı eğlenceli hale getirebilirsiniz. Dilerseniz birbirinden güzel pastalara göz atalım.

Maşa ve Koca Ayı Pasta Fiyatları

Doğum gününüzde Maşa temalı butik pasta yaptırtmayı düşünüyorsanız, butik pastaların fiyatlandırması kişi sayısı, modelleme zorluğu ve pasta içeriğine göre belirleniyor. Fiyat ise toplamda kaç kişilik pasta yapılacaksa kişi başı dilim fiyatı ile toplam kişi / dilim fiyatı çarpılarak hesaplanıyor.

Örnek olarak: Bir maşa temalı doğum günü pastası tüm modelleme, içerik, zorluk vs. değerlendirilerek dilim fiyatı 20 TL olarak verilmişse 10 kişilik pasta 200 TL oluyor.

Profesyonel pasta atölyelerinde 2020 dilim fiyatları 30 TL ile 100 TL arasında değişebiliyor. Bu işi evde yürüten pastacılarda ise; fiyatlar 15 TL den 50 TL ye kadar çıkabiliyor.

Maşa ve Koca Ayı Temalı Kurabiye Fikirleri

Maşalı ve koca ayılı kurabiyeler sunum masanız için harika bir görüntü kaynağı olabilir. Maşanın hareketli, deli dolu kişiliği kurabiyelerle masanıza yansıyacağından eminiz. Sizin için birkaç örnekle göstermek isteriz.

Maşa ve Koca Ayı Temalı Cupcake Fikirleri

Maşa ve koca ayılı küçük keklerin vazgeçilmez olduğunu söylememe gerek yok diye düşünüyorum. Cupcakelerin üzerine minik süsler ekleyerek farklı lezzetlerle damak tadınıza göre çeşitlendirebilirsiniz.

Yazımızı beğendiyseniz görüşlerinizi belirtmeyi ve yorum yapmayı unutmayın.

Maşa ve Koca Ayı Temalı Sevimli Atıştırmalıklar

Maşa ve koca ayı hayranlarının severek yiyecekleri sevimli atıştırmalıkları sizler için bir araya getirdik. Sizlerde partinizde veya daha sonrasında çocuğunuz için hazırlayabileceğiniz atıştırmalıkları aşağıda inceleyebilirsiniz.