Melek temalı doğum günü konseptini partiavm sizler için hazırlandı. Melekli doğum günü hazırlamayı düşünüyorsanız dilediğiniz ürünü seçerek sizler için özel olarak hazırlanmış fotoğraflı ve isimli şekilde partiavm.com ‘dan hazırlatabilirsiniz.

Kızınızın bu özel gününde masanıza yakışacak ve konseptinize uygun olacak şekilde hazırlanmış pasta, kurabiye, cupcake ve cakepops gibi diğer ikramlık fikirleri bizde sizler için bir araya getirdik. Dilerseniz masanızın en özel parçası melekli doğum günü pastalarıyla başlayalım.

Melekli Doğum Günü Pasta Fikirleri

Beyazlar ve pembeler içinde sade bir o kadarda şık olan melek temalı doğum günü konseptine uygun zarif melek kanatlarıyla süslenmiş birbirinden güzel pasta modellerini sizler için bir araya getirdik. Parti masanızı zarif ve şık gösterecek bu pastaları dilediğiniz şekilde hazırlatabilirsiniz. Hadi o melekli doğum günü pastalarına hep birlikte göz atalım.

Melekli Kurabiye Fikirleri

Melekli doğum günü kutlamalarınızda kurabiyeler en nefis ikramlık hediyeliklerdir. Dilediğiniz melekli kurabiye modelini seçerek konseptinize uygun renkli kutularla hazırlatabilirsiniz veya masanıza uygun şekilde dizayn ederek misafirlerinizi şaşırtabilirsiniz.

Melekli Cupcake ve Cakepops Fikirleri

Parti masanızda minik dokunuşlarla harikalar yaratabilirsiniz. Tabi bunlar melekli cakepopslar ve cupcakelerle mümkün olacaktır. Cupcakeler kremşanti ve melek kanatlı şeker hamuruyla hazırlanarak masanızda yerini alıyor.

Cakepopslar ise şık ve zarif uyumuyla masanızda tamamlayıcı ikramlıklar oluyor. Hadi tüm örnek çalışmalara bakarak sizlerde konseptinize uygun olanı seçip partiniz için hazırlatabilirsiniz.