Melekli doğum günü konsepti ile partinizi masalsı bir görünüme kavuşturun. Beyazlar içinde şık ve sade olarak tasarlanan melek temalı doğum günü konseptine zarif çiçekler de eşlik ediyor.

Aklınızda çok yoğun olmayan, sade ama bir o kadar da şık ve zarif bir doğum günü partisi hazırlamak varsa Melekli Doğum Günü Konsepti tam da size göre! Kişiye özel fotoğraflı ve isimli hazırlanabilen temada afişten magnete kadar tüm ürünler partiavm.com un uzman tasarım ve işçilik ekibi tarafından size özel olarak hazırlanıyor.

Melek Konseptli Doğum Günü İçin En Popüler Ürünler

Doğum Günü Afişleri ve Dekor Panolar

Melekli Doğum Günü Afiş ve Dekor Pano

Doğum günü organizasyonlarında konseptin en belirleyici süslemeleri afişler ve dekor panolardır. Melek temalı doğum günü konseptinizde kullanacağınız yere ve ebatlarına göre melek temalı pano afişleri veya branda afişleri tercih edebilirsiniz. Sunum masanızı ön plana çıkartacak melekli doğum günü afişleri sade tasarımı ve beyaz-pembe arka fonuyla da fotoğraf çekimlerinizde harika hatıra fotoğrafları çekmenize olanak sağlayacak.

Melekli dekor panolar ise; doğum günü sunum masanızı daha dolu dolu bir görüntüye kavuşturmanın yanında diğer süslemeler ile bütünlük sağlayarak konseptinizi daha belirgin ve şık bir hale getirecektir.

Kişiye Özel Melekli Tabak, Bardak, Peçete Sargısı ve Amerikan Servis

Melekli Doğum Günü Servis Seti

Doğum gününüzde misafirlerinize yiyecek, içecek servisini melek temalı servis seti ile yapın. İsminize özel tasarlanmış melek temalı tabak, bardak, amerikan servis ve peçetelik ile misafirlerinize masanızda şık bir sunum hazırlayabilirsiniz.

Karton tabak ve bardaklar tek kullanımlık olup, amerikan servis kalın kuşe kağıda baskılı hazırlanmaktadır. Peçetelik ise melek konsepti ile uyumlu pembe peçete ve karton peçete bandından oluşur ve fotoğrafta görüldüğü şekilde kullanıma hazır olarak gönderilir.

Tavsiye: Melek temalı doğum günü servis setinizde fotoğrafta görüldüğü şekilde amerikan servisin köşesine veya boş tabağın içine melekli teşekkür kartı koyarak gelen misafirlerinize hoş bir sürpriz hazırlayabilirsiniz.

Melekli Cupcake Sargısı ve Mini Kürdan Süsler ile Cupcakeleriniz daha güzel.

Melekli Doğum Günü Cupcake Sargısı

Misafirleriniz ve minik ziyaretçileriniz için hazırladığınız cupcake ve mufinlerinizi doğum günü sunum masanızda partiavm kişiye özel melekli cupcake sargıları ve mini kürdan süsler ile sergileyin. Cupcake sargıları hemen hemen tüm standart boylardaki cupcakeler ve mufinler ile uyumludur. Genişliğini ayarlayabileceğiniz geçmeli kilit sistemi vardır.

Melekli Hatıra Yazısı Kartları ile Sevdiklerinizden Notlar Saklayın!

Melekli Doğum Günü Anı Kartı

Hatıra yazısı kartları veya anı kartları misafirlerinizin sizin için yazdıkları dilek ve duygularını hatıra olarak saklamanıza olanak tanır. Melek konseptinizle uyumlu tasarlanan anı kartları katlanmış ve uyumlu renklerdeki kurdele ile bağlanmış şekilde gönderilir. Her misafire birer tane verirsiniz ve misafirleriniz ileride okumanız için içerisine güzel duygu ve dileklerini yazarak size geri verirler. Yıllar sonra siz ve çocuklarınız bu notları okuyarak hatıralarınızı tekrar canlandırabilir ve sevdiklerinizi hatırlayabilirsiniz.

Partiavm Melek Temalı Kürdan Süs Setleri ile İkramlarınız daha Şık.

Melekli Doğum Günü Kürdan Süs

Fotoğraflı ve isimli olarak hazırlanabilen kürdan süs setlerini katı ikramlıklarınıza saplayarak yemek büfenizde veya sunum masanızda güzel görüntüler elde edebilirsiniz.

Melek Temalı Lolipop ve Marsmallowlar ile Minik Misafirlerinizi Sevindirin.

Melekli Doğum Günü Lolipop Şeker

Kişiye özel isimli etiketlerle süslenen lolipop ve marshmallowlar ile hem küçük misafirlerinizi sevindirin hem de doğum günü sunum masanızda güzel bir görünüm elde edin. Uyumlu renklerde tüllerle süslenmiş galvaniz kovaya yerleştirerek şık bir görünüm halini alan lolipop ve marshmallowlar sunum masanızda veya şeker büfenizde oldukça güzel görünecek.

Melek Temalı Parti Şapkaları ile Daha Eğlenceli Partiler!

Melekli Doğum Günü Parti Şapkası

Partiavm nin isme özel olarak tasarladığı parti şapkaları ile doğum gününüzü daha eğlenceli hale getirin. Fotoğraf çekimlerinde oldukça hoş görüntüler elde etmenize yardımcı olacak parti şapkaları aynı zamanda minik misafirlerinizi de çok eğlendirecek.

Melek Konseptli Doğum Günü Süsleri İçin Doğru Adres Partiavm.com

İsminiz ve/veya fotoğrafınızla hazırlanmış bir melek temalı doğum günü partisi planlıyorsanız butik alışverişin tek adresi partiavm.com sizin için kesinlikle doğru adres!

A’dan Z’ye ihtiyacınız olabilecek tüm süslemeleri kolaylıkla satın alarak kişiselleştirebilir, kusursuz bir doğum günü için kendinize ve çocuğunuza daha çok zaman ayırabilirsiniz.

Balon süslemelerinden magnetine, afişlerden servislere kadar Melekli Doğum Günü Süslerinin tamamını görmek ve satın almak için https://www.partiavm.com/melekli-dogum-gunu-susleri-lp-357 adresini şimdi tıklayabilirsiniz.

Daha sorunsuz bir doğum günü partisi için tavsiye ve ipuçları ile dolu A’dan Z’ye Doğum Günü Hazırlığı yazımızı incelemenizi öneririz.

Bu konseptle ilgili görüşlerinizi bizimle aşağıdaki yorum bölümümüzden paylaşabilirsiniz.