Kız çocuklarının anne babasından dinlediği dillerden düşmeyen pamuk prenses masalını partiavm sizler için doğum günü konsepti olarak hazırladı. Bizlerde bu özel gününüz için parti masanızda şık gözükecek pasta, kurabiye, cupcake ve cakepops gibi diğer atıştırmalık fikirleri bir arada
topladık.

Hadi gelin pamuk prenses masalını parti konseptinizde tekrardan yaşatalım.

Pamuk Prenses Doğum Günü Pasta Tavsiyeleri

Pamuk prenses doğum gününü partinizde masalın ruhunu yansıtacak mavi, kırmızı ve sarı renklerde hazırlanmış pasta fikirlerini sizler için bir araya getirdik. Elma, Pamuk prenses ve yedi cüceler figürleriyle süslenmiş birbirinden renkli ve nefes kesen pamuk prenses pasta modellerine hayran kalacaksınız.

Tüm modelleri aşağıda inceleyebilir seçtiğiniz modeli rahatlıkla yaptırabilirsiniz.

Pamuk Prenses Kurabiye Tavsiyeleri

Kurabiyeler en leziz atıştırmalıklardır. Pamuk prenses ve yedi cüceler temasının karakterleriyle süslenmiş şeker hamurunun renkli dünyasıyla hazırlanan birçok kurabiye çeşidini kolaylıkla hazırlatabilirsiniz. Geriye kalan kısmında ise tamamen zevkinize göre dizayn edebilirsiniz.

Pamuk Prenses Cupcake Tavsiyeleri

Pamuk prenses ve yedi cüceler figürleriyle hazırlatabileceğiniz konsept renkleriyle uyumlu olan cupcakeler masanızda yerini almaya hazır. Hepsi birbirinden güzel ve leziz olan pamuk prensesli cupcakeleri inceleyebilir ve dilediğinizi modeli seçerek kendi partiniz için hazırlatabilirsiniz.

Pamuk Prenses Cakepops Tavsiyeleri

Pamuk Prenses masalının meşhur üyelerinden ve elmalarından hazırlanmış cakepopslar masanıza renk katıyor. Şık ve gösterişli duruşuyla parti masanızın tamamlayıcı üyesi oluyor. Küçük dokunuşlarla artık masanız partiye hazır. Partiavm iyi eğlenceler diler…

Pamuk Prenses Sevimli Atıştırmalık Fikirleri

Pamuk prenses sunum masanızda ve daha sonrasında çocuğunuzun severek yiyeceği atıştırmalık fikirleri sizler için aşağıda bir araya topladık.