Pamuk prenses ve yedi cüceler masalını bilmeyen yoktur! Her kız çocuğunun anne babasından dinlediği, pamuk prensesin güzelliğine hayran kaldığı, yedi cüceleri merak ettiği bu masalı sizler için Pamuk Prenses ve yedi cüceler doğum günü konsepti olarak hazırladık.

Pamuk Prenses doğum günü malzemeleri ve uygulayabileceğiniz farklı fikirlerini sizler için bir araya getirdik. Yapmanız gereken tek şey buradan ” partiavm.com ” tıklayıp, istediğiniz ve ihtiyacınız olan ürünleri seçerek sipariş vermek.

Pamuk Prenses Doğum Günü Konsepti
Pamuk Prenses Doğum Günü Konsepti

Pamuk Prenses Doğum Günü Masası

Pamuk Prenses doğum günü masasının olmazsa olmaz ürünleri vardır. Masanızın şık ve dolu dolu gözükmesinde etkili ürünlerimizden bir kaçını sizler için paylaşmak istedik. Satın almak için: partiavm.com

Sayfamızı incelemeden önce sizlere küçük tavsiyelerde bulunmak isteriz. Pamuk prenses doğum günü konseptinizi açık alanda kutlayacaksanız ve afiş asmak için yeriniz var ise Pamuk Prenses branda afişi tercih edebilirsiniz. Fakat kutlamanız ev veya kapalı bir ortamda ise Pamuk Prenses pano afişleri veya kağıt afişleri tercih edebilirsiniz.

Pamuk prenses dekor panolar da sunum masanızı oldukça dolu dolu ve şık gösterecektir. Misafirlerinize dağıtacağınız hatıralık hediyeler varsa, özel tasarım pamuk prenses hediye çantalarını da doğum günü masanızda sergileyebilirsiniz.

Popcorn kutuları, kovada lolipop şekerler, cupcake sargıları ve anı kartları masanıza zenginlik katacaktır.

Pamuk Prenses Dekor Panoları

Pano afiş ve branda afişinize uygun Pamuk Prenses ve yedi cücelerin karakter panolarını kullanabilirsiniz. Hem boyutlu hem de oldukça dekoratif duracaktır. Geri kalan kısımda dilediğiniz popcorn kutuları, asma süsler, banner, hatıra yazı kartları ile yaratıcılığınıza göre masanızı rahatlıkla dizayn edebilirsiniz.

Pamuk Prenses Konsept Balonlar

Pamuk prenses parti malzemeleriniz hazırsa işin en zevkli kısmına yani, balon süslemeye geldik! Hem çocukların, hem de büyüklerin vazgeçilmezi olan balonlarla harikalar yaratmak sizin elinizde. Dilerseniz Pamuk Prenses zincir balon setiyle masanıza boyut kazandırabilir dilerseniz harfli ve rakamlı folyo balonlar tercih edebilirsiniz.

Pamuk prenses doğum günü teması için en uygun balon renkleri: kırmız, gold, mavi ve beyaz tonlarıdır.

Pamuk Prenses Bebek ve Çocuk Elbiseleri

Doğum günü kızını da unutmuyoruz tabi. Pamuk Prenses konseptine uygun kıyafetiyle partinin en gözdesi olmaya hazır. Dilediğiniz ölçü ve yaşa göre partiavm atölyesinde Pamuk Prenses Bebek ve Çocuk Elbiseleri özel dikimle hazırlatabilirsiniz.