Penguen temalı doğum günü süsleri kızlar ve erkekler için özel olarak hazırlanan ürünler sunum masanızda sevimli bir görüntü oluşturuyor.

Pembeler içinde hazırlanan doğum günü konseptine kar taneleri eşlik edince harika bir sunum masası oluyor. Partiavm sizler için afişten dekor panolara, balon çeşitlerinden popcorn kutularına, çantalardan çubuk süslemelerine kadar tüm ürünleri tek sayfada bir araya getirdi. Sizlerde kendinize özel isimli ve fotoğraflı şekilde ürünler hazırlatabilir kullanıma uygun şekilde teslim alabilirsiniz.

Konsepte ait tüm ürünleri görmek ve kolaylıkla satın almak için tıklayın: Penguen Kız Doğum Günü Süsleri

Penguen Kız Doğum Günü Masası

Penguen doğum günü konseptinin renkleriyle uyumlu şekilde hazırlanan branda afişler ve pano afişler masanızın dolu dolu gözükmesinde ve zengin durmasında etkili olacaktır. Seçmiş olduğunuz ürünlerin yanında 3 boyutlu bir derinlik katmak isterseniz penguen temalı dekor panolarını temin edebilirsiniz.

Penguen Temalı Balon Setleri

Penguen doğum günü süslemeleriniz hazırsa balon süslemeleriyle devam edelim. Doğum gününüzde hoş bir görüntü elde etmek için balon süslemelerine göz atabilirsiniz. Partinizin havasını değiştirecek zincir balon, folyo balon ve balon çeşitlerini partiavm.com‘ dan dilediğiniz renkte sipariş edebilirsiniz. Sizlere yardımcı olmak için balonların yapım aşamalarını içeren yazılarımız ve videolarımızı inceleyebilirsiniz.