En popüler erkek doğum günü temalarından olan Safari Doğum Günü Konsept ürünleri şimdi partiavm.com ayrıcalığı ile kişiye özel fotoğraflı ve isimli olarak hazırlanıyor ve partileri süslüyor. Bu yazımızda partiavm nin Safari Temasını ve konsepti tamamlayacak safari balon süslemelerini detaylıca inceledik.

Safari Doğum Günü Sunum Masası

safari doğum günü sunum masası
Safari temalı doğum günü sunum masası

Doğum günlerinin en önemli parçası olan sunum masanızı süslemeniz için partiavm.com da bolca çeşit ürün ve süsleme bulunmakta. Özel kesim dekor panolar, anı kartları, kovada çubuk süsler, popcorn ve hediye kutuları, hediye çantası ve tabi ki afiş gibi birçok ürün çocuğunuza özel isimli ve isterseniz fotoğraflı bir şekilde hazırlanabiliyor.

Safari Doğum Günü Afişi ve Posterleri

Safari Doğum Günü Afişi
Safari temalı doğum günü afiş ve posterleri

Doğum günü partilerinde en çok dikkat çeken süsleme afiş ve posterlerdir. Bu nedenle partiavm sizler için kullanım alanınıza uygun pano ve branda afiş çeşitlerini farklı ebatlar ve özel tasarımlarla hazırlıyor.

Safari temalı pano afişlerinizi bir yere asma ihtiyacı duymadan dik duracak şekilde bir yere dayayarak kullanabilirsiniz. Branda afişleriniz ise size rulo şeklinde gelir ve asarak veya yapıştırarak kullanabilirsiniz.

Kişiye Özel Sarafi Doğum Günü Süsleri

Partiavm de çocuğunuzu özel hissettirecek ve misafirlerinizin gözlerini kamaştıracak onlarca kişiye özel safari doğum günü süsleri uygun fiyatlarla satışa sunulmaktadır.

Safari doğum günü süslerinin tamamını görmek ve satın alabilmek için : https://www.partiavm.com/safari-dogum-gunu-lp-250 burayı tıklamanız yeterli.

Konsepte ait sunum ürünlerinin ve süslemelerin bazıları detaylıca inceleyebilmeniz için burada.

Safari Temalı Fotoğraflı Magnet

Safari temalı doğum günü magneti
Safari temalı doğum günü magneti

Partinize gelen misafirlerinize doğum günü dağıtmalık hediye olarak verebileceğiniz en anlamlı hediyelerin başında tabi ki çocuğunuzun ismi ve fotoğrafı ile özel olarak tasarlanmış safari doğum günü magnetleridir.

Safari Doğum Günü Dekor Panoları

Safari temalı dekor panolar
Safari temalı dekor panolar

Safari temalı dekor panolar, doğum günü sunum masanızı ve partinizi hem daha şık gösterecek hem de daha eğlenceli ve konseptinizi belirginleştirici özelliğe sahiptir. Arkalarındaki destek ayakları sayesinde kendi kendilerine masa üzerinde ve yerde ayakta durabilmektedir. Sunum masanızı daha zengin ve sevimli göstermek için safari dekor panolarını kullanabilirsiniz.

Safari Doğum Günü Balon Süslemeleri

Partiavm.com da safari doğum günü partinizle birebir uyum sağlayabilecek onlarca balon süsleme çeşidi bulunmaktadır.

Safari Doğum Günü Zincir Balonları, Balon Demetleri ve Konsept Balon Süsleri

Safari temalı balon süslemelerini kolayca ve uygun fiyata satın alabilmek için: https://www.partiavm.com/balon-susleme-kp-322 bu adrese tıklayıp,ihtiyacınız olan balon süsleme çeşidine ait başlıktan dilediğiniz balonu satın alabilirsiniz.

Safari konseptli doğum gününüz için basta, kurabiye ve diğer ikramlıklar için farklı fikirlere ihtiyacınız varsa “Safari Temalı Pasta, Kurabiye ve Diğer İkramlık Önerileri” başlığımızı tıklayarak konu ilgili yazımızı inceleyebilirsiniz.

Doğum günü hazırlıklarınızın daha sorunsuz geçmesi için ” Hazırlıklar ” başlığı altındaki konuları okumanızı tavsiye ederiz.

Safari temalı doğum günü süsleri ile ilgili soru ve görüşlerinizi buradaki yorumlar bölümümüzden bize iletebilirsiniz.