Safari temalı doğum gününüzde pasta, butik kurabiye, cupcake ve cakepops seçiminizi kolaylaştıracak örnek uygulamaları bir araya getirdik. Beğendiğiniz modelleri sipariş vereceğiniz butik pasta yapan firma veya şahıslara göstererek aynısını veya benzerlerini yapmalarını isteyebilirsiniz.

Pasta, kurabiye gibi butik ikramlıklarınız sunum masanızda sergileneceği için konseptinizle uyumlu renklerde hazırlatmaya özen göstermelisiniz ki tüm konsept bir bütün halinde görünsün.

Sizler için olabildiğince farklı şekillerde hazırlanmış örnekleri bir araya getirdik ki, alternatifler arasından zevkinize en uygun modelleri bulabilin.

Safari Konseptli Doğum Günü Pastası Örnekleri

Doğum günü sunum masalarının en önemli parçası doğum günü pastalarıdır. Seçeceğiniz safari konseptli doğum günü pastanız ister hayvan karakterleri ile süslenmiş olsun, ister daha sade ve şık bir görünümde, önemli olan diğer safari temalı doğum günü süslemelerinizle uyum içerisinde olmasınana özen gösterin.

Safari Temalı Cupcake ve Mufin Örnekleri

Cupcakeler hem doğum günü sunum masanızı daha şık görünüm sağlayan, hem de misafirleriniz için leziz bir ikram çeşididir. Safari temalı cupcake ve mufin için genellikle krema üzeri süslemeler ve şeker hamurlu model süslemeler kullanılmaktadır.

Safari Temalı Butik Kurabiye Örnekleri

Doğum günlerinin popüler ikramlığı butik kurabiyeler safari temalı doğum günlerinde de oldukça sık kullanılmaktadır. Minik misafirleriniz için harika bir hediye olan safari temalı butik kurabiyeler sunum masanız için de harika bir görüntü kaynağı. Bazı safari temalı kurabiye modellerini basitçe evde pişirdiğiniz kurabiyelere kendiniz de kolaylıkla uygulayabilirsiniz. Tek ihtiyacınız olan uygun renklerde şeker hamuru ve bir kaç küçük kalıp…

Safari Temalı Cakepops Örnekleri

Doğum günlerinde özellikle çocukların çok sevdiği cakepopslar popülerliğini gün geçtikçe artırmakta. Safari temalı cakepopslar da oldukça sevimli görünüyorlar. Bu leziz ve şişin ikramlıkları sunum masanız ve misafirleriniz için hazırlatabilirsiniz.

Safari Temalı Pasta ve Kurabiye Nerede Yapılır?

Safari temalı pasta yaptırtmak istiyorsanız bulunduğunuz şehirde bir butik pastacı araştırması yapmanız gerekiyor. Butik pastalar hassas ürünler olduğu için maalesef kargo ile gönderilemiyor.

Bunun için en pratik yol facebook tan “#butikpasta“, “#butikkurabiye” gibi etiketler ile arama yaptırmaktır. Öncelikli çıkacak sonuçlar bulunduğunuz bölgeye en yakın butik pastacılar olacaktır. Aynı yöntemi instagram üzerinden de gerçekleştirebilirsiniz. Haklarında yapılan yorumlar ve beğenilere bakarak ve daha önce yaptığı örneklere bakarak karar verebilirsiniz.