Denizlerin minik kaptanına yakışır bir doğum günü hazırlamak isterseniz sizlere yardımcı olmaktan mutluluk duyarız. Sevimli denizci konseptine yakışır birbirinden güzel ve özel olarak hazırlanmış binlerce pasta, cupcake, cakepops ve kurabiyeyi sizler için bir araya getirdik.

Seçtiğiniz ikramlıklarla masanızda adeta deniz esintisi yaşatacak misafirlerinizi hayran bırakacaksınız. Hadi gelin hep birlikte birbirinden leziz ikramlıkları inceleyelim.

Denizci Doğum Günü Pasta Fikirleri

Sevimli denizcinin parti konseptine uygun doğum günü pastası seçerken zorlanmayın diye sizlere birçok pasta örneği bulduk. Mavi, Beyaz ve kırmızının uyumu ile tam minik denizcinin partisine yakışır pasta örnekleri aşağıda sizler için hazırlandı.

Denizci Temalı Doğum Günü Kurabiye Fikirleri

Kurabiyeler enfes dağıtmalık hediyeliklerdendir. Çocuğunuzun seveceği kurabiyeler hem masanızın dolu dolu gözükmesine hem de sizin misafirlerinize rahatlıkla ikram edebileceğiniz ürün olması açısından gayet makul bir ikramlık diyebiliriz.

Denizci Temalı Cupcake Fikirleri

Denizin minik kaptanının doğum günü masasında yelkenlilerden çapalara denizci düğümlerinden pusulalara kadar tüm deniz içerikli ürünleri minik keklerinizin üzerine hazırlayabilirsiniz. Oldukça kolay ve hoş gözükecek bu minik kekler sizlere ve masanıza çok yakışacağından eminiz. Seçtiğiniz minik keklerden dilediğiniz şekilde konseptinize uygun olanı hazırlatabilirsiniz.

Hadi o şahane minik cupcakelere hep birlikte bakalım.

Denizci Temalı Cakepops Fikirleri

Denizci cakepopslar masanızda cupcake ve kurabiyelerinizin yanında tam anlamıyla masanın tamamlayacı ürünü olacaktır. Tamamlanan tüm ürünlerle artık masanızda deniz esintisini rahatlıkla hissedebilirsiniz. Partinin keyfini çıkartırken bizler için de eğlenmeyi unutmayın:)

Denizci Temalı Sevimli Atıştırmalık Fikirleri

Denizci temalı doğum günü sunum masanızda çocuklara hazırlayabileceğiniz atıştırmalık fikirleri sizler için bir araya getirdik. Çocuğunuzun yemediği sebze ve meyveleri kullanarak hazırlayabileceğiniz atıştırmalıklar sayesinde çocuğunuza oyun şeklinde yedirmeniz mümkün olacaktır. Hem doğum günü sunum masanız için hem de daha sonrasında hazırlayabileceğiniz denizci temalı sevimli atıştırmalık örneklerini aşağıda sizler için bir araya getirdik.