Snoopy, Charlie Brown ve arkadaşlarının sevimli ve bir o kadar da meraklı dünyasını partiavm.com sizler için birbirinden özel Snoppy temalı erkek çocuk doğum günü süslerini tek sayfada bir araya getirdi. Bizlerde bu güzel gününüzde sizlere fikir olması adına doğum günü masanızı süsleyecek pastalar, kurabiyeler, cupcakeler ve cakepopslar gibi ikramlık fikirleri bir araya topladık.

Sizlerde konseptinize uygun olan modelleri seçerek parti masanızda güzellikler yaratabilirsiniz. Snoopy’nin renkli ve meraklı dünyasını hadi gelin hep birlikte ikramlıklarla inceleyelim.

Snoopy Temalı Pasta Fikirleri

Snoopy temalı pastalarda konseptin ruhunu yansıtan sarı, beyaz, kırmızı ve mavi renkler çoğunlukla tercih ediliyor. Snoopy ve kırmızı kulübesi ile masanızdaki pastalar renkli ve eğlenceli bir hal alıyor. Sizlerde konseptinizde olmasını istediğiniz snoopy temalı doğum günü pastasını seçerek dilediğiniz renkte ve modelde hazırlatabilirsiniz.

Snoopy Temalı Kurabiye Fikirleri

Snoopy ve arkadaşlarıyla süslenmiş kurabiyeler sunum masanız için harika bir görüntü kaynağı olacaktır. Çocukların seveceği snoopy kurabiyeleri enfes atıştırmalıklar olabilir. Sizler için birkaç örnekle göstermek isteriz.

Snoopy Temalı Cupcake Fikirleri

Snoopy’ li küçük keklerin çocuklar için vazgeçilmez ikramlıklar olacağını hepimiz biliyoruz. Snoopy karakterleriyle cupcakelerinizi süsleyebilirsiniz. Seçmiş olduğunuz örneklerden konseptinize uygun olanı dilediğiniz şekilde hazırlatabilirsiniz.

Snoopy Temalı Cakepops Fikirleri

Snoopy, Charlie Brown ve arkadaşlarının figürleriyle hazırlanmış cakepopslar masanızın en havalı ikramlıkları olmaya adaydır. Tüm ikramlıklar masada yerini aldığında artık masanız tam anlamıyla snoopy’in meraklı dünyasını yansıtan bir parti olmuş demektir.

Snoopy Temalı Sevimli Atıştırmalıklar

Minik snoopy severlerin hayran kalarak yiyeceği sebze ve meyvelerden hazırlanmış atıştırmalık örneklerini sizler için bir araya getirdik.