Erkek çocuklarının en sevdiği kahramanlardan oluşan doğum günü parti ürünlerinin yanında misafirlerinize ikram edeceğiniz onları şaşırtacağınız pasta, cupcake, kurabiye ve cakepopsları fikir edinin diye hepsini bir arada topladık. Harika lezzetli görünen bu ikramlıklara bizler bile hayran kalıyoruz. Hadi o harika ikramlıklara bir göz atalım.

Süper Kahramanlar Doğum Günü Pasta Fikirleri

Birbirinden farklı özellikte olan süper kahramanlarımıza birbirinden renkli pastalar yakışır diyerek rengarenk doğum günü pastalarını sizlere fikir olarak sunduk. Erkek çocuklarının hayran kaldığı süper kahramaları Batman, Süperman, Örümcek Adam, Ironman, Hulk, Kaptan Amerika pastalarla doğum gününüze eşlik ediyor.

Dilediğiniz süper kahramanı istediğiniz şekilde pastanızda hazırlatmakta özgürsünüz. Partinize en uygun olanını yaptırarak doğum günü çocuğunu ve arkadaşlarını mutlu etmek sizin elinizde. Hadi gelin partinin havasını değiştirecek süper kahramanlı pastalara göz atalım.

Süper Kahramanlar Temalı Kurabiye Fikirleri

Süper kahramanların hepsi birbirinden özel olduğu için hangi süper kahramanın kurabiyesini yaptıracağınızda kararsız kalabilirsiniz. Bunun için sizlere birçok çeşitte kurabiye fikirleri sunuyoruz. Tek yapmanız gereken parti konseptinize en çok yakışanı seçerek istediğinizi yaptırmak. Sonrasında dilediğiniz şekilde misafirlerinize ikram edebilirsiniz.

Süper Kahramanlar Temalı Cupcake Fikirleri

Süper kahramanların renkli ve heyecanlı dünyasını sizlerde cupcakelerle masanıza yansıtabilirsiniz. Kremşantinin ve şeker hamurunun eşsiz uyumu ile harika lezzetler oraya çıkacağından eminiz. Sizler için bir araya getirdiğimiz süper kahramanlı cupcakelere göz attıktan sonra dilediğinizi yaptırarak minik misafirlerinize ikram edebilirsiniz.

Süper Kahramanlar Temalı Cakepops Fikirleri

Kahramanların çarpıcı özelliklerine göre hazırlatacağınız cakepopslar masanızın en şık ikramlıkları olacaktır. Tüm bu ikramlıklarla beraber artık masanız tam bir süper kahramanlar doğum günü partisi olmaya hazır. Partinizin keyfini çıkartırken bizlere de teşekkür etmeyi unutmayın lütfen 🙂

Süper Kahramanların Sevimli Atıştırmalıkları

Çocuklar severek yemek yesinler diye süper kahraman atıştırmalık fikirlerini aşağıda sizler için bir araya getirdik.