Taş devri doğum günü konsepti düşünüyorsanız pasta fikirleri için tam yerindesiniz. Kafam karışıyor hangisi olsun diye fikir ayrılığına düşmeden rahatlıkla Taş Devri konseptli Pasta, cupcake, kurabiye ve cakepops seçimlerinde sizlere yardımcı olacak fikirleri bir araya topladık. Konsteptinize uygun olanı seçebilir kolaylıkla hazırlatabilirsiniz.

Taş Devri – Çakıl – Bambam Doğum Günü Pastası Fikirleri

Doğum günü pastanızı kız çocuğunuz için hazırlayacaksanız, Çakıl doğum günü konsepti düşünebilirsiniz. Çakıl doğum günü süslerinin yanında konsepte uygun renklerle pasta, cupcake ve cakepops hazırlatarak masanızı adeta taş devrinden bir kesitmiş gibi gösterebilir, minik misafirleri mutlu edebilirsiniz.


Erkek çocuklar için de Bambam doğum günü konsepti veya Taş devri konsepti kullanabilir, hoş bir görüntü elde edebilirsiniz.

Taş Devri Doğum Günü Kurabiye Fikirleri

Doğum günü masanınız olmazsa olmazıdır kurabiye. Her kesime hitap etmesiyle hem lezzet, hem de görüntü olarak masanıza çok yakışacağından eminiz. Aşağıya birbirinden güzel kurabiye çeşitleri bırakmadan önce sizleri şeker hamuruyla neler yapabileceğinizi hatırlatmak isterim.

Dilerseniz tüm taş devri üyelerinin yüzlerini, dilerseniz Çakıl ve Bambam yüzlerini veya taş devri kostümlerinden yararlanarak siz de konsteptinize yakışacağını düşündüğünüz Taş devri kurabiyeleri yaptırabilirsiniz.

Taş Devri Doğum Günü Cupcake Örnekleri

Masanızın en en en leziz üyesi diyebiliriz cupcakeler için. Hatta miniklerimizin de en gözdesi bu leziz cupcakeler. Eee madem miniklerimiz bu kadar seviyor fikir bizden yapması da sizden olsun 😉 Hadi şimdi gelin o leziz cupcakelere bakalım 😉

Taş devri konseptli doğum günü yapmayı planlıyorsanız ” Taş Devri Konsepti ve Süsleri ” yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

Taş Devri Temalı Sevimli Atıştırmalıklar

Minikler için doğum günü partisinde veya daha sonrasında hazırlayabileceğiniz taş devri sevimli atıştırmalık fikirlerini sizler için bir araya getirdik.