Son yılların popüler doğum günü teması Unicorn için birbirinden güzel ve şık unicorn temalı doğum günü pastaları, cupcake, kurabiye ve cakepops örneklerini sizler için bir araya getirdik.

Unicorn Butik Pasta Fikirleri

Unicorn temalı butik pastalarda genellikle konseptin ruhuna uygun şekilde gök kuşağı, beyaz ve gold renkler tercih ediliyor. Bu renklere çiçekler ve tabiki unicorn atımız veya boynuzu eşlik ediyor.

Misafirlerinizi şaşırtmak için pasta içerisindeki kekleri ve kremaları rengarenk yapabilir veya yaptırtabilirsiniz.

Daha fazla pasta örneği için google da “unicorn cake ideas” kelimesi ile aratıp, görsellere tıklamanız yeterli.

Unicorn Butik Kurabiye Fikirleri

Unicorn konseptli doğum günü partiniz için pastanızla birlikte sunum masanızda çok şık görünecek ve misafirleriniz için leziz bir ikram olacak butik kurabiyelerden yapabilir veya yaptırabilirsiniz. Sizin için bir kaç unicorn butik kurabiye örneğini buradan verelim.

Daha fazla unicorn temalı kurabiye örneği için google görsellerde “unicorn cookies ideas” yazarak aratabilir veya aynı aratmayı pinterest kullanıyorsanız oradan da yapabilirsiniz.

Unicorn Temalı Cupcake Fikirleri

Doğum günü pastalarının yanında çok şık görüntü oluşturan ve iyi bir doğum günü ikramlık alternatifi olan cupcakelerinizi unicorn temalı hazırlatabilir veya kendiniz de basitçe yapabilirsiniz. Yaptırtabileceğiniz veya yapabileceğiniz bir kaç örneği sizin için buradan verelim.

Daha fazla unicorn temalı cupcake fikri için google görsellerde “unicorn cupcake iadeas” kelimesi ile aratma yapabilirsiniz.

Unicorn Temalı Cakepops Fikirleri

Unicorn konseptli doğum günü sunum masanız ve minik misafirlerinize ikramlık iyi bir seçenek olan cakepops lar için birkaç örneği de buradan bulabilirsiniz.

Unicorn Temalı Sevimli Atıştırmalık Fikirleri

Unicorn konseptli doğum günü sunum masanızda kullanabileceğiniz veya daha sonra çocuğunuzun yemek yemesini eğlenceli hale getirebileceğiniz birkaç sevimli atıştırmalık fikirlerini sizler için bir araya getirdik.