Ünlü annelerin heyecanla beklediği yılın en özel gününde çocuklarının yeni yaşını kutladıkları, kimisinin gösterişli kimisinin ise heyecan dolu doğum günü partilerini sizlere fikir olması için bu yazıda bir araya getirdik. Hadi gelin hep birlikte hangi ünlü hangi doğum günü temasını seçmiş hep birlikte bakalım.

Gülben Ergen’in oğlu Atlas’ın Doğum Günü

Gülben Ergen oğlu Atlas’ın 8. yaş günü partisini Harry Potter temasıyla kutladı. Ünlü oyuncu partideki çocuklara gözlük, cübbe ve asa hediye etmiş.

Demet Akalın’ın kızı Hira’nın Doğum Günü

Demet Akalın kızı Hira’nın doğum gününü Karlar ülkesi kraliçesi elsa temasıyla kutladı. Gösterişi ve büyük kutlamaları seven Demet Akalın göz alıcı doğum günü partisi gelin hep birlikte inceleyelim.

Pelin Karahan’ın oğlu Ali Demir’in Doğum Günü

Pelin Karahan oğlu Ali Demir’in 3 yaş doğum günü için oğlunun en sevdiği çizgi film karakteri Şimşek McQueen temasını tercih etti. Kırmızıların hakim olduğu doğum gününde ortaya sevimli görüntüler çıktı.

Gülşen’in oğlu Azur Benan’ın Doğum Günü

Gülşen oğlu Azur Benan’ın ilk yaş gününü safari teması ile kutladı. Ünlü şarkıcı oğlu için hayvanlar alemiyle hazırlamış olduğu doğum gününde minik Azur’u çok mutlu görüyoruz.

Gizem Hatipoğlu’nun kızı Lila’nın Doğum Günü

Gizem Hatipoğlu minik kızının ilk yaş gününü deniz kızı teması ile süsledi. Minik Lila için hazırlanan parti oldukça dikkat çekici ve hoş gözüküyor değil mi ?

Çağla Şikel’in oğlu Uzay’ın Doğum Günü

Çağla Şikel oğlu Uzay için özel olarak hazırlanan örümcek adam teması ile doğum gününe haraketlilik katmış. Süper kahraman hayranı olan Uzay’ın pastası ise yine örümcek adam ile konseptle bütünlük sağlıyor.

Acun Ilıcalı’nın kızı Melisa’nin Doğum Günü

Acun Ilıcalı ve Şeyma Subaşı’nın kızı Melisa’nın 4.yaş gününü Pony temasını ile kutladılar. Melisa’nın en sevdiği pony karakteriyle hazırlanan doğum günü partisi göz kamaştırıcı gözüküyor.