Uzay temalı parti konsepti, özel tasarım ve renkleriyle miniklerin ve davetlilerin hayran kalacakları bir konsept. Sunum masanızdaki uyumlu konseptte pasta, cupcake, cakepops ve kurabiye ikramlıklarınız ile misafirlerinizi şımartmak sizin elinizde.

Uzay Temalı Doğum Günü Pastası Fikirleri

Uzay temalı pastalar masanızın en gözde parçasıdır. Konu uzay olunca Samanyolu uçsuz bucaksız bir galaksi olur. Masanıza yıldız ve gezegenler eklenince pastanız adeta parlayacaktır. Pasta süsleriyle ve küçük dokunuşlarla uzayı masanızda yaşatabilirsiniz. Gelin şimdi uzay konsepti ile hazırlanmış farklı tarzdaki pasta örneklerine göz atalım.

Uzay Temalı Kurabiye Fikirleri

Masanız galaksinin en parlak yıldızı olmasında kurabiyelerin etkisi paha biçilemez. Şeker hamurunun mucizesini keşfederek hazırlayacağınız kurabiyeler uzay temalı konsteptinizi tamamlayacaktır.

Uzay Temalı Cupcake Fikirleri

Uzaydaki gezegenler artık cupcakelerimizi ve masanızı süslüyor. Birbirinden renkli pasta malzemeleriyle yapılan cupcakeler, masanızda galaksi görüntüsü vermekte. Dilerseniz cupcake standı ile misafirlerinize ikram edebilirsiniz.

Uzay Temalı Cakepops Fikirleri

Masanızın tamamlayıcı üyesi cakepopslardır. Galaksinin tüm üyelerini bir arada bulundurmasıyla ve çeşitli renkleriyle masanızın en gösterişli, en havalı parçası olacaktır.

Uzay Temalı Sevimli Atıştırmalık Fikirleri

Galaksi meraklıları için özenle hazırlanmış olan uzay sevimli atıştırmalıkları çocuklar severek yemek yesinler diye birkaç örnek atıştırmalık fikirlerini sizler için bir araya getirdik.