Çocukların en sevdiği çiftlik hayvanlarını partiavm.com sizler için doğum günü konsepti olarak hazırladı. Çiftlik hayvanlarından oluşan bu konseptimiz hem kızlar hem de erkekler için harika bir doğum günü konseptidir. Özel tasarımlara ve kişiye özel dokunuşlara ihtiyacınız varsa bu yazımızı dikkatle incelemenizi tavsiye ederiz.

Partiavm sayesinde hayvanlar aleminin en sevilen canlıları artık doğum gününü konseptinizi süslüyor. Civcivlerden tavuklara, ineklerden kuzulara, atlardan kuşlara birçok hayvanı doğum günü partinizde misafir edebilirsiniz. Parti masanızda sevimli çiftlik hayvanlarıyla hazırlanan çiftlik konseptli afişler, dekor panolar, cupcake sargıları, hediyelik kutuları, özel kesim şapkaları ve daha birçok ürünü kişiye özel isimli ve fotoğraflı şekilde hazırlatabilir kullanıma hazır bir şekilde adresinizden teslim alabilirsiniz.

Vintage Çiftlik Doğum Günü Masası

Çiftlik hayvanlarına hayran olan çocuklarımız için özel olarak hazırlanan vintage çiftlik teması sadece partiavm.com sayfasında sizlerle. Sunum masanızı minik misafirlerinizin sevdiği hayvanların dekor panolarıyla süsleyebilir onlara özel şekilde dizayn ederek minikleri mutlu edebilirsiniz. Elbette sunum masanızı gösterişli olmasında branda afiş ve dekor panoları önemli yer tutuyor. Afişlerin ve dekor panoların parti masasında nasıl durduğuna gelin hep birlikte bakalım.

Vintage Çiftlik Temalı Balon Çeşitleri

Doğum günü süslemeleriniz hazırsa balon süslemeleriyle devam edelim. Doğum gününüzde hoş bir görüntü elde etmek için balon süslemelerine göz atabilirsiniz. Partinizin havasını değiştirecek zincir balon, folyo balon ve balon çeşitlerini partiavm.com‘ dan dilediğiniz renkte sipariş edebilirsiniz. Sizlere yardımcı olmak için balonların yapım aşamalarını içeren yazılarımız ve videolarımızı inceleyebilirsiniz.