Çocukların en sevdiği çiftlik hayvanlarını partiavm.com sizler için doğum günü konsepti olarak hazırladı. Çiftlik hayvanlarından oluşan bu konseptimiz hem kızlar hem de erkekler için harika bir doğum günü konseptidir.

İkramlıklarla doğum gününüz artık tam anlamıyla çiftlik havasında olacaktır. Bunda bizimde payımız olsun diyerek sizlere vintage çiftlik temasına yakışacak birbirinden leziz pasta, kurabiye, cupcake ve cakepopsları bir araya getirdik.

Vintage Çiftlik Pasta Fikirleri

Hayvanlar aleminin en sevilen canlıları artık pastalarınızı renklendiriyor. İneklerden civcivlere, tavuklardan kuzulara, köpeklerden kedilere kadar birbirinden sevimli hayvanlar pastalarla partinize misafir oluyor. Sevimli çiftlik hayvanlarının pastalarda nasıl göründüğünü hadi gelin birlikte bakalım.

Vintage Çiftlik Kurabiye Fikirleri

Kurabiyeler parti masanızın en hoş üyelerindendir. Çocuğunuzun en sevdiği hayvanı dilediğiniz şekilde şeker hamuruyla yapabilir veya yaptırabilirsiniz. Çiftlik hayvanlarının sevimli kurabiyeliklerinden en güzellerini sizler için bir araya topladık. Yapmanız gereken tek şey içlerinden seçtiğinizi dilediğiniz şekilde yaptırmak.

Vintage Çiftlik Cupcake Fikirleri

Kremşantinin ve şeker hamurunun mucizesiyle çiftlik hayvanları parti masanızın en gözde üyeleri oluyor. Bu enfes görünümlü cupcakeler çocukların vazgeçilmez atıştırmalıklarındandır. Konseptinize en uygun olanı seçerek dilediğiniz şekilde yapabilir veya yaptırabilirsiniz.

Vintage Çiftlik Cakepops Fikirleri

Cakepopslar şık ve gösterişli duruşuyla masanıza renk katan ikramlıklardandır. Minik misafirlerinizin sevdiği hayvanlarla süsleyebilir onlara özel şekilde dizayn ederek minikleri mutlu edebilirsiniz. Küçük fikirler bizden yapması ise sizlerden olsun 🙂