Partiavm.com un modası hiç geçmeyen, özel tasarım teması Vintage Kelebekli Doğum Günü Konsepti birbirinden şık ve zarif ürünleri ile yıllardır doğum günlerini süslüyor.

Vintage kelebekli doğum günü süsleri özellikle ürün üzerindeki ekstra süslemeleri ve eskitme tasarımı ile dikkat çekmektedir. Açık alanlarda, yeşillikler içerisinde organize edilen doğum günlerinde çok şık sunumlar oluşturulabiliyor.

Vintage Kelebekli Doğum Günü Sunum Masası Ürünleri

kelebekli doğum günü masası

Kelebek temalı doğum günü hazırlığında iseniz partiavm.com un sizin için tasarladığı Vintage Kelebekli Lüks Doğum Günü Süsleri tam size göre! Özel süslemeli kelebekli doğum günü afişi, masa tütüleri, karaf bardak süsleri, hatıra kartları, teşekkür kartları, banner, kelebekli magnet, lavanta keseleri gibi onlarca kişiye özel tasarlanabilen ürün partiavm de bir arada.

Kelebek Süslemeli Doğum Günü Pano Afişi ile Sunum Masanız İlgi Odağı Olacak!

kelebekli doğum günü afişi

Vintage kelebekli doğum günü posterlerini diğer posterlerden ayıran en önemli özelliği eskitme özel tasarımı ve üzerindeki özel kesim kelebekli kağıt süslemeleridir. Ekstra süslemeler sayesinde pano afişiniz daha şık ve boyutlu görünür. Konseptle uyumlu diğer ürünler ile bir araya gelince de rüya gibi bir doğum günü masası ile karşılaşırsınız.

kelebekli doğum günü süsleri

Prenseslere layık vintage kelebekli doğum günü parti süsleri, ince düşünülmüş tasarım ve detay süslemeler ile hazırlanmıştır. Pembe, pudra, somon ve mat yeşil renklerle tasarlanan temada magnetinden peçete sargısına kadar tüm ürünler uyum içerisinde görünür.

kelebekli doğum günü sunum masası

El İşçiliği ile Hazırlanmış Kelebek Süslemeli Özel Ürünler

kelebekli lavanta kesesi

Doğum günü konsepti ile uyumlu el işçiliği ile hazırlanan kavanoz süslemeler açık hava doğum günü organizasyonlarında partiye ayrı bir hava katar. Farklı ebatlardaki kavanoz süsleri sunum masanızda, doğum günü afişinin sağında ve solunda uygun yerlerden asarak veya parti girişinde asarak kullanabilirsiniz.

Kelebekli lavanta kesesi ve bebek şekerleri, marhmallow ve lolipop ikramlar, paçete sargıları, su bantları, anı kartları gibi onlarca özel ürünü satın almak için: https://www.partiavm.com/luks-vintage-kelebekli-dogum-gunu-lp-213 adresini tıklayabilirsiniz.

Doğum günü hazırlıkları için fikir almak ve tavsiyelerimizi okumak için: A’dan Z’ye Doğum Günü Hazırlığı başlıklı yazımızı okuyabilirsiniz.