Partiavm kız çocuklarının sevdiği orman hayvanlarından hazırladığı woodland temalı doğum günü konseptini sizler için tek sayfada bir araya getirdi. Dilediğiniz ürünü seçerek kişiye özel isimli ve fotoğraflı şekilde hazırlatabilirsiniz.

Parti masanızda yaptırmış olduğunuz ürünlerin yanına birbirinden şık ve zarif olarak hazırlanmış woodland doğum günü pastaları, kurabiye çeşitleri, cupcake ve cakepops gibi sunum masanıza yakışacak birkaç örneği sizler için aşağıda bir araya getirdik. Hadi gelin hep birlikte göz atalım.

Woodland Temalı Doğum Günü Pasta Fikirleri

Woodland temalı doğum günü pastalarından gözünüzü alamayacağınız sade ve şık güzellikte olanları sizler için inceledik ve bir araya getirdik. Woodland temasında orman hayvanlardan dilediğinizi butik pastanızda hazırlatabilirsiniz. Pasta süsleriyle ve küçük dokunuşlarla ormanı parti masanızda yaşatabilirsiniz. Hadi gelin woodland konsepti ile hazırlanmış farklı tarzlardaki pastalara göz atalım.

Woodland Temalı Kurabiye Fikirleri

Doğum günü masanızda ormanın en derinliklerinde yaşayan hayvanlarla süslenmiş kurabiyeler çok hoş gözükecektir. Woodland pasta modelinize ve sevimli hayvanlarla hazırlanmış woodland kurabiye çeşitlerini inceleyebilir sizlerde konseptinize uygun olanları yaptırabilirsiniz.

Woodland Temalı Cupcake Fikirleri

Woodland temalı cupcakeler, pasta ve kurabiyelerin yanında tamamlayıcı ikramlıklar olacaktır. Krema ve şeker hamuruyla hazırlanan cupcakeler orman hayvanlarıyla süslenince sunum masanızın havası değişcektir.

Woodland Temalı Cakepops Fikirleri

Woodland temalı doğum günü masanızın şık ve en gösterişli ikramlıkları cakepopslar olacaktır. Woodland orman hayvanlarıyla süsleyip güzelleştirebilirsiniz. Masanıza farklı ve bir o kadar da naif bir hava katacağına eminiz.

Woodland Temalı Sevimli Atıştırmalık Fikirleri

Ormanın derinliklerinde yaşayan hayvan figürleriyle hazırlanmış birbirinden sevimli atıştırmalıkları sizler için bir araya getirdik. Doğum günü masanızda veya daha sonrasında çocuğunuz için hazırlayacağınız atıştırmalık örneklerini aşağıda inceleyebilirsiniz.